Wraca Piotrkowska Giełda Staroci

Wtorek, 14 czerwca 20223
Muzeum oraz Klub Kolekcjonera zapraszają na XI Piotrkowską Giełdę Staroci. Tegoroczna edycja startuje w najbliższą niedzielę (19.06).
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

Podobnie, jak w poprzednich latach osoby odwiedzające giełdę będą mogły nabyć porcelanę, stare książki, płyty, ceramikę, zegary, militaria, czy antyki. Tegoroczna, jedenasta edycja, startuje w najbliższą niedzielę.

Tradycyjnie zapraszamy na teren przylegający do Zamku Królewskiego (plac Zamkowy 4) w godz. 7:00 – 14:00 - zapraszają pracownicy Muzeum.

Kolejne giełdy zaplanowano na: 17 lipca, 21 sierpnia, 18 września. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 44 646 52 72.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Roztropny Tomek ~Roztropny Tomek (Gość)14.06.2022 13:39

Czy na giełdzie będzie się można pozbyć też żony? Jest już po 40-tce i mam ochotę na młodszy model. Nie lubi sprzątać, ale za to nie umie gotować.

84


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat