Wędkowali nocą. Kto poradził sobie najlepiej?

Region Wtorek, 09 lipca 20242
Z soboty na niedzielę (6-7 lipca) na zbiorniku zaporowym w Cieszanowicach, odbył się pierwszy nocny maraton wędkarski w kole PZW nr 5 „Przystań” w Gorzkowicach. Zawody były rozgrywane w kategorii dowolnej na dwie wędki. Przeprowadzono je na lewym brzegu zbiornika, od dębu w stronę zapory.
fot.: UG w Gorzkowicach fot.: UG w Gorzkowicach

Przed zawodami omówiono sprawy organizacyjne, oraz rozlosowano miejsca.

Zawodnicy łowili głównie płocie, leszcze oraz sumiki. Jak zawsze humory wszystkim dopisywały, co przełożyło się na świetną atmosferę. Rywalizacja była zacięta, ryby brały całkiem nieźle. Zawodnicy szybkościowo łowili płotki i leszczyki. Po zawodach wręczono nagrody, a następnie wszyscy pozowali do pamiątkowego zdjęcia. Jak zwykle nie mogło zabraknąć poczęstunku, było ognisko grill oraz kociołek z ogniska. Nad ranem uczestników zawodów poczęstowaliśmy żurkiem przygotowanym przez państwa Piskorskich - relacjonują organizatorzy.

 

 

 

A tak prezentuje się klasyfikacja nocnego maratonu:

 

I miejsce - Marcin Marusiński  8900 pkt;

II miejsce - Andrzej Oleksiewicz 7650 pkt;

III miejsce - Andrzej Guzikowski 6820 pkt.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fdsf ~fdsf (Gość)10.07.2024 10:48

Trudno. Co poradzić. Ja wolę łóżeczko nocą.
;-)

10


Gaznik ~Gaznik (Gość)09.07.2024 10:28

Konrad Cisek podobno czwarty

01


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat