Advertisement

W Gomulinie wystartowały zapaśnicze Mistrzostwa Polski u15

Strefa FMRegion Piątek, 09 października 202026530
W Gomulinie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w zapasach w stylu klasycznym. W sali gimnastycznej tamtejszej szkoły podstawowej będą rywalizować najlepsi zapaśnicy w wieku 13-15 lat za całego kraju.
fot. LKS fot. LKS

- W zawodach bierze udział około 150 zawodników zrzeszonych w ponad 20 klubach z całej Polski. Szkoda, że turniej nie odbył się w planowanym październikowym terminie, bo byłyby wtedy pierwszą kwalifikacyjną imprezą do Mistrzostw Europy do lat 15 - mówi Tomasz Woźniak z LKS-u „ATHLETIC” Wola Krzysztoporska, czyli organizatora zawodów w Gomulinie. 

 

Na Mistrzostwach Polski w zapasy do lat 15 wystąpią liczni reprezentanci naszego regionu. Zawalczą zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, gospodarza imprezy LKS-u "ATHLETIC" Wola Krzysztoporska, ale także z Pabianic i Bełchatowa. - Jest kilku nieobecnych, którzy m. in. uczestniczą w zgrupowaniu kadry kadetów, ale będzie większość medalistów poprzednich Mistrzostw Polski Młodzików. Nasz klub  z Woli Krzysztoporskiej ma dwóch zawodników, którzy są poważnymi kandydatami do medalu - podkreśla Tomasz Woźniak.

 

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w zapasach do lat 15 odbywają się niestety bez udziału publiczności z powodu epidemii. Walki finałowe i dekoracje rozpoczną się o godzinie 14:30 w sobotę i potrwają do późnego popołudnia. Transmisję całej imprezy można znaleźć w internecie. 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat