Advertisement

Ulica Partyzantów zamknięta

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 29 listopada 201828055
Kończy się modernizacja ulicy Partyzantów na odcinku od ul. Lelewela do ul. Cmentarnej. W czwartek (29.11) – w związku z wykonywaniem prac bitumicznych – droga jest zamknięta dla ruchu.
fot. UM Piotrków fot. UM Piotrków

- Prace na ulicy Partyzantów rozpoczęły się od przebudowy chodnika po obu stronach ulicy. Asfalt został już sfrezowany, a na czwartek zaplanowano wylewanie nowej nawierzchni – informują urzędnicy. - W związku z pracami droga w czwartek jest zamknięta dla ruchu. Kierowców prosimy o stosowanie się do oznakowanie i poruszanie się wyznaczonymi objazdami.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.12.2018 17:39

Tak Partyzantow ,to bardzo ruchliwa ulica.Samochod co 10 min ,pieszy jrszcze rzadziej.Konieczny jest temont.Za to AlKopernika łata na łacie.Rondo przy ul partyzantów i Spacerowej jest zbędne,ale jest.Rondo przy Dmowskiego,Górnej i Al Armii Krajowej ,jest niezbędne ,ale go nie ma.Czy w tym mieście rzadza sprytni inaczej?

20


przejezdny ~przejezdny (Gość)30.11.2018 09:14

Szkoda tylko, że wczoraj nie było żadnej informacji jadąc ul. Partyzantów od strony ul. Budki. A pracownik firmy "zamknął"przejazd od tej strony stawiając na środku swój samochód, oczywiście siedząc w nim dalej. Komedia. A co do oświetlenia to zgadzam się z przedmówcą, część ulicy nie jest w ogóle oświetlona i strach tamtędy po zmroku chodzić.

20


gość ~gość (Gość)29.11.2018 18:46

Info dla missta i wykonawcow orzy Leleweka break zjazdow dla niepelnosprawnych

30


gość ~gość (Gość)29.11.2018 14:54

Ok dobrze ze to zrobili tylko szkoda ze nie pomysleli o wymianie akurat na tym odcinku oswietlenia a sory zrobia to po remoncie

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat