Advertisement
artykuł sponsorowany

Scorsese w najlepszej formie, koncert Taylor Swift i kontynuacja polskiego hitu!

Czwartek, 19 października 2023
Wielkie kino na ekranach kina Helios. „Czas krwawego księżyca” to jedno z najwspanialszych dzieł w dorobku Martina Scorsesego. Wymieniany w gronie oscarowych faworytów film potrząsa sumieniami, przywołując wydarzenia, które biali Amerykanie wyparli ze świadomości - pisze w swojej recenzji dla "Polityki" Janusz Wróblewski.
Scorsese w najlepszej formie, koncert Taylor Swift i kontynuacja polskiego hitu!

Czas krwawego księżyca

 

To najnowszy film jednego z najważniejszych współczesnych reżyserów - Martina Scorsese ("Wilk z Wall Street").

Produkcja opowiada o serii tajemniczych zaginięć członków bogatego plemienia Osagów mieszkających na obszarach złóż ropy naftowej w Oklahomie. Sprawą zaczyna się interesować nowo powstała agencja federalna FBI w tym agent J. Edgar Hoover.

 

Film powstał na motywach bestsellerowej, reportażowej książki z 2017 roku, którą napisał dziennikarz "The New Yorker" David Grann pt. "Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Osagów i narodziny FBI". 

 

 

Różyczka 2

 

To kontynuacja słynnego filmu Jana Kidawa-Błoński. Joanna Warczewska (Magdalena Boczarska) ma wszystko: wielką miłość i świetnie rozwijającą się karierę. To poukładane życie w jednej chwili burzy jednak zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż (Paweł Małaszyński). Kiedy los daje Joannie nową życiową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła zdjęcia i dokumenty kompromitujące jej rodzinę, żądając setek tysięcy euro w zamian za milczenie. Joanna decyduje się na własną rękę zmierzyć z szantażystą i z prawdą o własnej przeszłości. Gotowa jest zaryzykować wszystko, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i rozwikłać skomplikowaną intrygę, w którą została wciągnięta. Jaką rolę w tej dramatycznej grze odegrają tajemniczy agent (Jacek Braciak), wpływowy polityk (Janusz Gajos) i przyjaciel z przeszłości (Robert Więckiewicz)? Jej wynik może mieć wpływ na losy milionów, a czas nie działa na korzyść Joanny.

 

TAYLOR SWIFT | THE ERAS TOUR

 

Zobacz niezwykły fenomen kulturowy Taylor Swift na wielkim ekranie! Zanurz się w tym jedynym w swoim rodzaju koncercie w zapierającej dech w piersiach kinowej jakości dźwięku i obrazu. Załóż swój strój „Taylor Swift Eras Tour” i bransoletki przyjaźni bo uczcić to niezwykłe święto wszystkich Swfities!

 

 

 

 

Szczegółowy repertuar na plakacie.

 

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat