TERAZ10°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Radny doprosił się o remont

JaKac1
JaKac1 wt., 24 września 2013 08:59
W ramach realizacji projektu „Trakt Wielu Kultur – etap II” zostały podjęte prace związane z modernizacją ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej. Jednak stan drogi przy ulicy Generała Grota Roweckiego, która dochodzi do remontowanej POW jest fatalny.

Dzięki interwencji radnego jezdnia zyska nową jakość. - Przy zbiegu ul. POW i ul. gen. Grota Roweckiego od dziesięcioleci funkcjonuje dworzec PKS. Stan jezdni ul. gen. Grota Roweckiego również od dziesięcioleci, nie przysparza chluby miastu. Wyrwy w jezdni i zastoje wody widzą i pokonują tysiące ludzi, w tym osoby przejeżdżające przez miasto autobusami przelotowymi – mówi radny Jan Dziemdziora, który w tej sprawie postanowił złożyć wniosek o naprawę w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie.

Z otrzymanej odpowiedzi wynika, że do końca września bieżącego roku mają zostać wykonane prace cząstkowe. Droga doczeka się także przebudowy.  Remont został ujęty w propozycjach do planu modernizacji na 2014 rok.

Komentarze 32

reklama

Dla Ciebie

10°C

Pogoda

Kontakt

Radio