Advertisement

Przekonywali dlaczego warto wstąpić do służby

Strefa FM Wtorek, 20 września 202222641
Targi pracy skoncentrowane na służbach mundurowych zorganizowało we wtorek Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

Uczestnicy mogli poznać tajniki służby w straży pożarnej, więziennictwie czy dowiedzieć się więcej o klasach mundurowych prowadzonych w szkołach naszego regionu.

Służby mundurowe cały czas poszukują pracowników i prowadzą nabory. Czasami nie zwracamy uwagi na fakt, że jest możliwa inna ścieżka kariery - mówi Marek Krawczyk, prezes Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Piotrkowie.

Z przedstawicielami służb mundurowych rozmawialiśmy o zaletach wyboru takiej ścieżki zawodowej.

 

 

Wydarzenie zorganizowano na dziedzińcu Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

2

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)22.09.2022 08:51

He a jednak się ukłonił kulom , w Baligrodzie Świerczewski legenda prlu i sowieckich zmagań z demokracją padł , bo to człowiek strzela a pan Bucek kule nosi . ciekawe przy pierwszej potyczce będzie. niech się szkolą by nas bronili.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat