Advertisement
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Promedica24 w Piotrkowie już otwarta!

Piątek, 30 listopada 2018
W piątek otwarto w Piotrkowie oddział firmy Promedica24. To 47. placówka w kraju. Nowa siedziba instytucji mieści się przy ul. Narutowicza 94/96, lok. 5. Podczas spotkania każdy mógł dowiedzieć się, czym zajmują się osoby związane z marką, ale również jak stać się częścią tego projektu.

Ładuję galerię...

Mówi Katarzyna Cywka, team leader regionów łódzkiego i radomskiego firmy ds. rekrutacji: - To już 47. oddział w Polsce, ale pierwszy w Piotrkowie Trybunalskim. Chcemy, by również mieszkańcy tego regionu mogli dołączyć do naszego zespołu, by świadczyć pomoc osobom starszym za granicą. Jesteśmy szczęśliwi i bardzo miło zaskoczeni, ponieważ na to pierwsze spotkanie przybyło do nas wiele osób, które potencjalnie mogą już wkrótce nawiązać z nami współpracę. Są również oczywiście nasi stali opiekunowie, którzy służą radą w każdej sprawie. Cieszymy się też z tego, że na otwarciu pojawili się przedstawiciele instytucji, które chciałyby działać razem z nami.

 

Promedica24 to lider rynku opieki domowej w Europie. Swoją misję konsekwentnie realizuje od 14 lat. W Polsce, Rumunii, Bułgarii i Niemczech prowadzi prawie 60 oddziałów rekrutacyjnych, z których opiekunowie współpracujący z firmą mogą trafić do 158 lokalizacji franczyzowych w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Promedica24 pomogła 27 500 osobom, a dotychczas współpracowało z nią 35 600 opiekunów.

 

Tyle jeśli chodzi o liczby. Najważniejsze jest jednak to, że praca w firmie oparta jest na układzie, który przynosi korzyści zarówno podopiecznym, jak i samym opiekunom. Ci pierwsi przede wszystkim otrzymują wykwalifikowaną opiekę, ale również poczucie bezpieczeństwa i komfortu we własnym domu. Organizacja opieki jest niezwykle szybka, ponieważ wszelkie formalności zredukowane są do minimum. Tymczasem związani z Promedica24 opiekunowie przede wszystkim nie muszą się martwić o legalność zatrudnienia za granicą. Organizowane są dla nich szkolenia opiekuńcze podnoszące kwalifikacje, a jeśli mają problem z językiem, również mogą uzyskać pomoc, nawet od podstaw. I w końcu to, o czym głośno się nie mówi, choć dla każdego jest również bardzo istotne, czyli wysokie zarobki, a nawet specjalne bonusy.

 

Każdy, kto chciałby uzyskać więcej informacji na temat działań firmy, powinien wybrać się do biura przy ul. Narutowicza 94/96, lok. 5, zadzwonić pod numer 22 120 21 64 lub odwiedzić oficjalną stronę internetową Promedica24.


Zainteresował temat?

4

14


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat