Advertisement

Problemy z oficjalną stroną miasta

Wtorek, 04 kwietnia 20238
Od kilku dni nie działa strona Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Gdy w przeglądarce wpiszemy adres tej witryny, na ekranie pojawia się biała pole z niewielkim napisem "Przepraszamy - trwają prace techniczne".
screen piotrkow.pl screen piotrkow.pl

Problemy z portalem Urzędu Miasta w Piotrkowie zaczęły się pod koniec marca. Dokładnie 28.03 miała miejsce pierwsza z awarii, ale tego samego dnia udało się ją naprawić. Kolejny raz strona przestała działać 1 kwietnia i do tej pory mieszkańcy Piotrkowa nie mogą z niej skorzystać, a wyszukiwarka Google zwracała taki wynik:

 

 

Napisaliśmy do biura prasowego Urzędu Miasta o wyjaśnienie przyczyn ostatnich awarii miejskiej strony i kiedy zostanie przywrócona jej pełna funkcjonalność. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, opublikujemy ją na naszym portalu.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

5


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nie jedz po alkoholu ~nie jedz po alkoholu (Gość)04.04.2023 20:07

Karma wraca.

120


... ~... (Gość)04.04.2023 15:21

A tak przy okazji co robią za halą Relax obok rudery?

41


Darko ~Darko (Gość)04.04.2023 17:12

Ta strona idealnie prezentuje stan Naszego miasta ;-)

163


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat