Advertisement

Prezydent nagrodził najlepszych uczniów [ZDJĘCIA]

Czwartek, 23 czerwca 202217
Już tradycyjnie w przededniu zakończenia roku szkolnego prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się z uczniami i absolwentami piotrkowskich szkół, którzy w ostatnich dziesięciu miesiącach osiągali najlepsze wyniki w nauce.

Ładuję galerię...

Spotkanie zorganizowano w środę w mediatece. Na początku uroczystości prezydent pogratulował i podziękował przybyłym uczniom. 

Przyjmijcie najlepsze gratulacje za Wasz trud i wysiłek, jaki wkładacie w edukację. Inwestując w siebie, inwestujecie jednocześnie w nasze społeczeństwo. Jestem przekonany, że dzięki takim ludziom jak wy zarówno nasze miasto, jak i nasz kraj będzie mógł właściwie się rozwijać - mówił podczas spotkania prezydent Krzysztof Chojniak, po czym złożył przybyłym życzenia. - Życzę, aby wasze osiągnięcia były inspiracją na przyszłość. Aby na kolejnych etapach edukacji nie brakowało Wam sukcesów, a każde napotkane przeszkody inspirowały do dalszej systematycznej pracy.

Każdy z wyróżnionych uczniów odebrał z rąk prezydenta oraz radnego Rafała Czajki, przewodniczącego komisji Oświaty i Nauki, list gratulacyjny oraz nagrodę książkową.


Łącznie prezydent wyróżnił 72 osoby: 38 absolwentów oraz 34 uczniów. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Najlepszy uczeń ~Najlepszy uczeń (Gość)23.06.2022 15:05

2 lata z rzędu dostać książkę,wstyd ,prezydent zarabia tyle pieniędzy i szkoda mu dać ,,najlepszym uczniom " coś wartościowego. Za naukę, dostaliśmy książkę do nauki ,fajna nagroda ,zachęcająca. W innych miastach dostają stypendia ,ale to jest Piotrków i rządzi nim pan Krzysztof

51


Hmmm ~Hmmm (Gość)23.06.2022 10:58

Skarbonko-teka - nasze zagłębie rozrywkowo-edukacyjne. Co tam, że mamy dużą salę MOK... ale kochamy właśnie ten budynek.

107


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)24.06.2022 08:38

Jak dobrze, że nie ma wirusa- prezydent nie musi nosić maseczki

32


Rodzic ~Rodzic (Gość)23.06.2022 09:06

A radny Czajka co tam robił. Podwyżki 100% sobie przyznał w radzie miasta z pieniędzy mieszkańców za bezradność. Panie radny Czajka proszę nie denerwować piotrkowian i odpuścić sobie publiczne występy.

162


go?ć_najlepszy ~go?ć_najlepszy (Gość)23.06.2022 15:26

Nagrody słabiutkie bo pieniądze poszły na podwyżki dla radnych. Brawo. Młodzież wybacza ale nie zapomina Panie Prezydencie.

71


:( ~:( (Gość)23.06.2022 13:33

Panie prezydencie. Niech Pan popatrzy na tych uczniów i zapamięta. Niestety 99% z nich wyjedzie stąd i nie wróci. Ot taka smutna rzeczywistość pańskich rządów.

91


Ep ~Ep (Gość)23.06.2022 14:13

Panie Chojniak czy Panu nie jest wstyd za takie nagrody dla wybitnych uczniów jakie Pan wręczał i to nauczyciel te książki to się przemieszczja w całym mieście zenada

42


Rodzic ~Rodzic (Gość)23.06.2022 14:28

Jaki Pan taki kram

61


Rodzic ~Rodzic (Gość)23.06.2022 11:01

Oczywiście wyróżnionym należy pogratulować i podziwiać ich za wytrwałość i pracowitość.
Co do oferty edukacyjnej tego miasta można mieć jednak dużo uwag. Niestety w wielu przypadkach poziom nauczania nawet przedmiotów kierunkowych nawet w teoretycznie najlepszych szkołach pozostawia sporo do życzenia. Oczywiście wynagrodzenia kadry nauczycielskiej powinny być wyższe i to istotnie, ale zdecydowanie muszą być powiązane z zaangażowaniem i efektami. Zbyt wiele musi być realizowane na tzw. korepetycjach, co niesie za sobą dodatkowe obciążenie czasowe dla ucznia, a także wysiłek finansowy i organizacyjny dla rodziców.
Kiedy w końcu zrozumie Pan Prezydent, że przy obsadzaniu stanowisk dyrektorskich muszą liczyć się kompetencje merytoryczne, a także osobowościowe, a nie tylko w niektórych przypadkach klucz- kryterium: mierny, ale wierny

85


cynik ~cynik (Gość)23.06.2022 09:19

....i pamiętajcie. Po kolejnych "etapach edukacji" pryskajcie stąd bo nic dobrego Was tu nie czeka ,gdyż miasto się powoli zwija. Powiedział na zakończenie ,ale już po cichu.

137


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat