Powstał Społeczny Komitet Poparcia Andrzeja Dudy (FILM)

Poniedziałek, 22 czerwca 2020238
Ponad 100 osób zebrało się w poniedziałkowe popołudnie na piotrkowskim Rynku, aby zamanifestować swoje wsparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy. Powstał Społeczny Komitet Poparcia jego kandydatury na kolejną kadencję. Parlamentarzyści, samorządowcy i działacze społeczni z kilku powiatów województwa łódzkiego złożyli też swoje podpisy na specjalnie przygotowanej tablicy ze zdjęciem urzędującego prezydenta.

Ładuję galerię...

Spotkanie rozpoczęło się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Obecni czekali bowiem z rozpoczęciem na posła Antoniego Macierewicza, szefa okręgu nr 10 Prawa i Sprawiedliwości. - To jest tylko reprezentacja. Każdy z nich reprezentuje grupę założycielską komitetu społecznego poparcia prezydenta Andrzeja Dudy w swoim środowisku. Oni reprezentują całe polskie społeczeństwo, cały polski naród. Bo to jest inicjatywa, która powstała od dołu - powiedział do dziennikarzy były minister obrony narodowej.

 

Wcześniej mówił o tym jak ważne jest, aby kandydat środowisk PiS ponownie został wybrany. - Sprawa prezydentury pana Andrzeja Dudy to nie jest tylko sprawa różnic politycznych, to jest sprawa decyzji na pokolenia, wyboru kierunku drogi Polski. Czy to będzie wybór rozwoju, siły, odbudowy naszego bezpieczeństwa gospodarczego każdej polskiej rodziny. Nie chodzi tylko o 500+, chodzi o to, aby rodzina była dostatnia, mogła się rozwijać, wychowywać dzieci zgodnie z tymi założeniami w jakich sami się wychowali rodzice, tak jak mówi konstytucja. Chodzi o przyszłość narodu i państwa polskiego, dlatego w tak szerokim gronie dzisiaj się spotkaliśmy.

 

Z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego w Rynku zjawili się m.in.: poseł Grzegorz Lorek, wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba, burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski oraz wójtowie Woli Krzysztoporskiej Roman Drozdek i Czarnocina Roman Miksa. Nie zabrakło też pozostałych parlamentarzystów okręgu 10: Anny Milczanowskiej, Małgorzaty Janowskiej, Roberta Telusa, Wiesława Dobkowskiego.

 

Przed spotkaniem organizatorzy próbowali rozwinąć olbrzymi baner z wizerunkiem Andrzeja Dudy. Po chwili jednak został on zwinięty. Poza tym na dwóch balkonach piotrkowskiego Rynku przeciwnicy urzędującego prezydenta rozwinęli banery jego konkurentów: Rafała Trzaskowskiego i Roberta Biedronia.

 

Okręg 10 Prawa i Sprawiedliwości obejmuje powiaty: piotrkowski, tomaszowski, opoczyński, rawski, radomszczański, bełchatowski, skierniewicki oraz miasta Piotrków Trybunalski i Skierniewice.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

8

29


Komentarze (238)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

marko ~marko (Gość)25.06.2020 10:55

Czy wice marszałek Zbigniew wogóle ma czas na faktyczną pracę? Wszędzie go pełno. Przed każdymi wyborami niesamowicie się uaktywnia.
Odnoszę wrażenie: że prawdopodobnie posiada swój osobisty samochód i fotografa na wyłączność - tyle tych zdjęć na Facebooku, na portalacha.
A czy może zamieścić zdjęcia jak siedzi za biurkiem i wykonuje pożyteczną pracę? Bo do tej pory ani jednego zdjęcia nie widziałem.

20


tylko PIS ~tylko PIS (Gość)24.06.2020 23:50

Brawo Panie wójcie Romanie że dołączył Pan do tak znakomitych ludzi wpierających Prezydenta Andrzeja Dudę.

00


gajowy ~gajowy (Gość)23.06.2020 13:40

Te podpisy przydadzą się jako dowód podczas procesów depisslamizacyjnych.

134


gimbaza ~gimbaza (Gość)24.06.2020 17:12

Jakoś ten prezydent nie chwali się ile to helikopterów razem z antonim sprowadzili do Polski lub raczej jakiej ilości zastopowali wjazd? Odp.: 48 szt.

30


walićpis ~walićpis (Gość)24.06.2020 15:45

PiS i duda to Obłuda!

30


pisie bajanie ~pisie bajanie (Gość)24.06.2020 11:19

Rząd PiS przekonuje, że przekop Mierzi Wiślanej zwiększy bezpieczeństwo miliatarne Polski. Fundacja Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego SDirect24 w opinii dla sejmiku województwa pomorskiego stwierdza, że przez nowy kanał nie będzie w stanie przepłynąć niemal żadna polska jednostka wojskowa.

100


awqw ~awqw (Gość)24.06.2020 14:12

won z tym prezydentem. nie szanuje go

20


kłamstwo ~kłamstwo (Gość)23.06.2020 10:46

Społeczny Komitet. To taki sam dowcip jak prawo i sprawiedliwość.

163


Telimena ~Telimena (Gość)24.06.2020 13:16

Moi drodzy, nie ma sensu w pierwszej turze głosować na kandydatów którzy nie mają szans na wygraną. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest głosowanie już w pierwszej turze na jedynego męża stanu, czyli urzędującego Prezydenta Polski Andrzeja Dudę.

08


Adamo ~Adamo (Gość)24.06.2020 12:07

Czy wyborcy PIS chcą żeby bez jakiejkolwiek kontroli sądów, mediów i społeczeństwa nastepowało dalsze rozkradanie i zawłaszczanie kraju przez pis??? Do tego pis dąży i się nawet z tym nie kryje. Polityków muszą kontrolować media , sądy, opozycja i ludzie. Inaczej rozkradną cały ten kraj! A zapłacimy my zwykli ludzie! Chcecie tego???

61


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat