Plener Jazzowy w Moszczenicy

Region Piątek, 11 sierpnia 20231
W najbliższą niedzielę (13.08) o godz. 17:00 odbędzie się II Plener Jazzowy. Podobnie jak w poprzedniej edycji muzyka wybrzmi w zabytkowym parku w Moszczenicy.
fot.: FB GOK Moszczenica fot.: FB GOK Moszczenica

Organizatorem niedzielnego wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy. 

Pierwszy plener jazzowy, który odbył się w maju, bardzo spodobał się licznie zgormadzonej publiczności. Ponownie zagra nasz zespół Standard Jazzy, który zaprezentuje najpiękniejsze standardy jazzowe artystów światowej i polskiej sceny jazzowej we własnej aranżacji. Gorąco zapraszamy miłośników dobrej muzyki - mówi Włodzimierz Kaźmierczak, dyrektor GOKiS Włodzimierz Kaźmierczak.

Mieszkańcy, którzy przybędą na tę kulturalną rozrywkę, będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami. Organizatorzy przypominają, że w razie niesprzyjającej pogody plener przeniesiony będzie na inny termin.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gian ~gian (Gość)11.08.2023 10:57

Ooo, to w Moszczenicy jest zabytowy park? To warto się wybrać na odpoczynek i na dobrą muzykę:)

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat