Advertisement

Piotrkowski hufiec ZHP z nowym sztandarem [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Poniedziałek, 26 września 20223
W niedzielę na terenie stanicy harcerskiej w Trzech Morgach odbyło się uroczyste wręczenie sztandaru dla Hufca ZHP Piotrków Trybunalski.

Ładuję galerię...

Uroczystości rozpoczęły się polową mszą świętą, podczas której poświęcony został nowy proporzec. Po nabożeństwie Komendantka Chorągwi Łódzkiej ZHP przekazała nowy sztandar na ręce Komendantki Hufca Piotrków Trybunalski, po czym nastąpiła uroczysta prezentacja chorągwi.

 

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych. Obecny był m.in. prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak oraz członek Zarządu Powiatu Oskar Kuliński. 

Życzę, aby ten nowy sztandar był dla Hufca ZHP Piotrków Trybunalski inspiracją do dalszych szlachetnych działań, zgodnie z piękną tradycją harcerską. Niech nawiązuje do działalności i życia Stefana "Grota" Roweckiego - wyjątkowego skauta, generała i dowódcy Armii Krajowej - napisał na swoim profilu Facebookowym prezydent Krzysztof Chojniak.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wyeksploatowany ~Wyeksploatowany (Gość)27.09.2022 20:50

A co stary się zużył?

30


Gość 1234 ~Gość 1234 (Gość)26.09.2022 19:56

Dobrze że Antoniego nie było.

41


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat