ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Media Markt w Piotrkowie Trybunalskim w nowej, lepszej formie

Piątek, 08 kwietnia 2016
Polacy wydają coraz więcej na elektronikę użytkową i chętnie sięgają po nowinki technologiczne. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby konsumentów popularny w Piotrkowie Trybunalskim sklep z elektroniką użytkową Media Markt został gruntownie przebudowany i właśnie dziś (8 kwietnia) powita klientów w nowym kształcie.
Media Markt w Piotrkowie Trybunalskim w nowej, lepszej formie

Media Markt w Focus Mall stanowi od 7 lat technologiczne centrum dla miasta i regionu. Oferuje klientom pełen wybór wysokiej jakości artykułów do wyposażenia domu i biura oraz najnowsze urządzenia mobilne. Market cieszy się zaufaniem użytkowników nowoczesnej elektroniki także ze względu na profesjonalną i życzliwą obsługę oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Sklep odwiedza rocznie kilkaset tysięcy osób zainteresowanych ofertą marki. Z myślą o komforcie klientów sklep został przebudowany, a jego powierzchnia handlowa zaaranżowana według najnowszych światowych standardów, ułatwiając konsumentom zapoznanie się z dostępnymi na rynku produktami, porównanie ich właściwości i cen oraz dokonanie przemyślanych wyborów.

Sklep jest od lat pierwszym adresem zarówno dla użytkowników zaspokajających codzienne potrzeby, jak i szukających produktów wspierających rozwój ich zainteresowań, czy uatrakcyjniających czas wolny. Właśnie z myślą o klientach stale się zmienia, dopasowując zarówno ofertę produktową, jak i formę prezentacji do aktualnych trendów na rynku oraz oczekiwań i potrzeb klientów. - Teraz oddajemy do dyspozycji odwiedzających zupełnie nową przestrzeń, która pozwoli lepiej zapoznać się z ofertą rynkową i funkcjonalnością urządzeń. Sporo miejsca poświęciliśmy dynamicznie rozwijającej się technologii mobilnej, niezbędnej do łączności i komunikacji - w pracy i zabawie – powiedział Mariusz Wojech, kierownik sklepu Media Markt w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Wyróżnikiem sklepu Media Markt jest również kompleksowa oferta usług, np. przy zakupie można skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów, skorzystać z usługi pomocy informatycznej, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, czy podpisać na miejscu umowę na zakup energii. W sklepie można również oddać zużyty sprzęt bez względu na jego gabaryty.

 

Z okazji ponownego otwarcia, sklep przygotował specjalną ofertę promocyjną.

POLECAMY


Zainteresował temat?

10

77


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat