Advertisement

Koronawirus w SP 2. Poniedziałek wolny od zajęć

Strefa FM Niedziela, 18 października 202057
Wszystkie zajęcia, które miały się odbyć w poniedziałek (19 października) w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie zostały odwołane. Powodem jest koronawirus.
fot. archiwum epiotrkow.pl fot. archiwum epiotrkow.pl

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w Szkole Podstawowej nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zostały odwołane, ponieważ u nauczycielki pracującej na świetlicy SP nr 2 wykryto zakażenie koronawirusem. Dyrekcja placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu tzw. dnia dyrektorskiego i zaznacza, że dalsze informacje będą przekazywane za pomocą strony internetowej szkoły.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (57)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_polaczek28 ~gość_polaczek28 (Gość)19.10.2020 20:10

Brak nauki zdalnej żenada... Wstyd pani dyrektor wstyd

02


HH ~HH (Gość)19.10.2020 15:50

Wystarczy zobaczyć, kto w szkołach jest dyrektorem. Przeważnie są to ludzie po 50, którzy z napisaniem, maila mają problem, a co dopiero ze zdalnym nauczaniem. Nie oczekujcie od nich, że staną się streamerami i insta influencerami z dnia na dzień, jak nauczyciel może sobie kupić kamerkę, ale chyba na raty. No chyba że nie full hd.

12


gość_matka ~gość_matka (Gość)18.10.2020 16:29

Przecież to normalne,że tak będzie się działo. Nauczyciele będą zarażać się od dzieci, dzieci od nauczycieli. Przejdzcie na szkoły zdalne bo nie ogarnięcie tego wszystkiego

77


gość_ewa ~gość_ewa (Gość)19.10.2020 00:35

Śmieją się Ci, których ten śmieszny wirus nie dotknął.
Ja zachorowałam- trzymając dystans, dezynfekując ręce. Początkowo myślałam, Ze to zwykle przeziębienie. Ale jak przyszedł moment, ze nie radziłam sobie ze zbiciem gorączki, męczyło mnie przejście z kuchni do pokoju to już naprawdę wiem co to znaczy.
Zapalenie płuc przy tym to nic.
Nie lekceważcie.
Objawy są naprawdę ?bolesne?

110


gość_guru ~gość_guru (Gość)19.10.2020 17:23

PiSdzielce zafundowały nam drugie Bergamo, ale na terenie całej Polski. Już nic nie zatrzyma covida. Módlcie się, bo tylko to pozostało.

20


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)18.10.2020 21:06

Wy tylko o szkołach.... a czy ktoś myśli o przedszkolach??? To przede wszystkim małe dzieci najbardziej zarażają . Ale o przedszkolach cisza. Nikt nic nie mowi. A odpowiedzialne mamy siedzą z młodszym dzieckiem w domu, a 3-letnie4-letnie 5-letnie rodzeństwo do przedszkola prowadzą! Żeby mieć święty spokój! To dopiero jest odpowiedzialność. Przeciez te dzieci nie maja obowiązku przedszkolnego, obowiązek maja dzieci 6-letnie. Mamusie, myślcie!

22


gość_pkij ~gość_pkij (Gość)18.10.2020 19:01

Gdzie można się zarazić? Bo to już prawie rok, a ja nadal nic.

312


zaniepokojona ~zaniepokojona (Gość)19.10.2020 08:08

ciekawe ile szkola sp2 bedzie zamknieta bo pani ze swietlicy ktora jest chora zarazila napewno wiele osob ktore sa w tym momecie bezobiawowe i zarazaja innych to kwestia czasu kiedy beda nastepne przypadki w tej szkole chyba ze zamkna ja conajmniej na dwa tygodnie

50


gość_mepsik ~gość_mepsik (Gość)18.10.2020 22:21

Cała ta "pandemia" wymknęła się spod kontroli. To jasne, że rząd nie zezwoli na zdalne nauczanie całych szkół, bo wiązałoby się to z wypłatą zasiłku opiekuńczego rodzicom sprawującym opiekę nad dzieckiem do 8.r.ż. Każdy ma swoje racje, jest wirus, nie ma wirusa... Wiadomo, że my- szaraki nic w tym temacie nie mamy do powiedzenia. Władzy sprzeciwiać się nie wolno. Wg. mnie Państwo powinno inwestować w służbę zdrowia by nie walczyć z wirusem, tylko go zwalczać i żyć z nim, jak i z wieloma innymi wirusami. Wielka szkoda mi poważnie chorych ludzi, którzy mają ograniczony dostęp do szpitali, przyszłych mam, które nie wiedzą czy zostaną przyjęte na porodówkę (Tomaszów Maz.) Tak wiele osób choruje na "objawowe" schorzenia, a o tym jak im pomóc cisza...

50


Alan ~Alan (Gość)19.10.2020 05:43

Właśnie tak media i rząd ogłupiają ludzi i robią z nich baranów, mój szwagier miał koronawirusa(grypa) i żyje ma się dobrze. Skutki sztucznej paniki będą opłakane a raczej w niektórych gałęziach gospodarki już są. PiSbolszewicy podsycają jeszcze atmosferę pandemi, która spadła im z nieba będą mogli efekty swoich socjalistycznych rządów zgonić na covid.

15


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat