Advertisement

Konkurs wokalny im. Stanisława Jopka. Przesłuchania także w Piotrkowie

ePiotrkow Środa, 07 grudnia 20220
Po raz pierwszy do Piotrkowa zawita Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. S. Jopka. Konkurs organizuje Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze", a przesłuchania odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury.
Fot. Mazowsze Fot. Mazowsze

Ogólnopolski konkurs organizowany jest już po raz trzeci, natomiast przesłuchania pierwszego etapu w Piotrkowie będą całkowitą nowością.

Ideą konkursu jest upowszechnianie utworów zespołu „Mazowsze” oraz przybliżenie sylwetki patrona. Uczestnicy będą musieli solowo wykonać utwór wokalny z repertuaru „Mazowsza”, w oryginalnych tonacjach i z oryginalnym tekstem oraz oryginalnymi liniami melodycznymi znajdujących się na stronie internetowej konkursu - przybliżają organizatorzy.

Konkurs przeprowadzony będzie w kilku kategoriach wiekowych, a przesłuchania w Piotrkowie zaplanowano na 14 stycznia o godz. 10:00. Wcześniej należy zarejestrować się przez Internet - a szczegóły i regulamin można znaleźć TUTAJ.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat