Kamizelka odblaskowa nie uratowała życia rowerzystce

PolicjaŁódzkie Środa, 06 grudnia 201721
Choć 48-letnia rowerzystka miała na sobie kamizelkę odblaskową, nie uratowało jej to życia. Kobieta zmarła w wyniku wypadku, do którego doszło na drodze krajowej K74 w gminie Paradyż.
Kamizelka odblaskowa nie uratowała życia rowerzystce

Zdarzenie na drodze w miejscowości Kłopotów miało miejsce 5 grudnia o godzinie 20.55. Policjanci wstępnie ustalili, że w terenie zabudowanym na niedostatecznie oświetlonym odcinku drogi krajowej 37-letni kierowca ciężarowego volvo na prostym odcinku drogi najechał na jadącą rowerem 48-letnią mieszkankę Paradyża. Kobieta miała na sobie kamizelkę odblaskową. Niestety w wyniku zdarzenia rowerzystka zmarła na miejscu wypadku.


Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają szczegóły zdarzenia i wszystkie jego okoliczności.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.12.2017 10:00

Kierowcy winni!!!!!!!!! Rowerzysta to rowerzysta, ma prawo jechać nietrzeźwy, ma prawo jechać bez oświetlenia, ma prawo jechać środkiem ulicy. W Piotrkowie Tryb. na pytanie do policjantów o rowerzystów którzy jeżdżą np. bez oświetlenia po zmroku itd. dostaje odpowiedz ?to tylko rowerzysta? czyli jak zdarzy się tragedia to pewnie przyjadą i powiedzą ?nie martw się, to tylko .........?. To samo tyczy sie pieszych wyskakujących na czerwonym świetle pod auta na przejściach dla pieszych przy galerii Focus. Są tacy głupi, czy tacy odważni?

20


gość ~gość (Gość)06.12.2017 18:17

A czy ktoś pomyślał o tym keerowcy jak on się musi czuć

25


klient ~klient (Gość)08.12.2017 08:07

"...na niedostatecznie oświetlonym odcinku drogi" Co to ma znaczyć? Niektóre drogi są w ogóle nie oświetlone. Skoro widoczność po zmroku jest kiepska (to logiczne) to jedzie się z taką prędkością, by nikomu krzywdy nie zrobić... . Mam wrażenie, że piszący bierze w obronę kierowcę. Sorry ale bardziej mi szkoda zmarłej i Jej rodziny niż sprawcy... .

30


gość ~gość (Gość)06.12.2017 11:50

Idą święta ludzie są rozkojarzeni polowa wypadków to ta przyczyna.

41


Kriss ~Kriss (Gość)06.12.2017 11:51

Czy Policja zacznie wreszcie wyłapywać bandytów w tirach pędzących przez Paradyż na tempomatach?Tam nikt nie zwalnia!Gdzie jakikolwiek fotoradar?Gdzie pomiarowy odcinek prędkości?Czy władze gminy nie zobaczą problemu dopóki nie zginie ktoś z ich bliskich?

131


gość ~gość (Gość)06.12.2017 16:49

Ludzie czy wy zeście powariowali?! Nie można winić kierowcy, po prostu mijał się z innym autem i został oślepiony a ta kobieta codziennie tak jeździła sam nie jednokrotnie widziałem jak jedzie tuż przy pasie, musiało się tak skończyć!!! Szkoda, kierowcy bo nie ma jego winy a będzie miał uraz do końca życia

23


gość ~gość (Gość)06.12.2017 16:20

Tam jest było i będzie niebezpiecznie zarówno dla rowerzystów jak i pojazdów,które mijają na trzeciego.

40


bez podpowiedzi ~bez podpowiedzi (Gość)06.12.2017 16:18

Jak nazwać kierowcę, który najeżdża na rowerzystkę jadącą w kamizelce odblaskowej?

72


JTTM ~JTTM (Gość)06.12.2017 13:34

Cytuję:
na niedostatecznie oświetlonym odcinku drogi krajowej


Na oświetlenie marszów, pochodów, "bohaterów" nie tylko wyklętych i budynków kościelnych - na to pieniądze zawsze się znajdą. Zwyczajni ludzie - a niech zdychają!

73


Witek ~Witek (Gość)06.12.2017 11:27

kamizelka spełnia swoje zadanie tylko wtedy jeśli nie pada deszcz a jeśli jest wilgoć i leje wcale kamizelki nie widać w deszczu sam sie o tym przekonałem kiedy rowerzysta pojawił się w moich światłach auta . Rowerzysta był jak widmo bez oświetlenia i dobrze w trudnych warunkach wolno jechałem bo inaczej mogło być źle. Tanie kamizelki to zwyczajne buble a jednak wielu rowerzystów bez oświetlenia po nocy jeździ

80


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat