Advertisement

Juliusze wręczone - otrzęsiny w III LO [ZDJĘCIA]

Piątek, 07 października 20220
W czwartek na boisku III Liceum Ogólnokształcącego odbyła się gala wręczenia Juliuszów, czyli otrzęsiny dla klas pierwszych. Impreza została zorganizowana przez samorząd uczniowski.

Ładuję galerię...

 Klasy I rywalizowały w kategoriach:
- ŚWIAT BAJEK,
- BOHATEROWIE FILMÓW,
- KULTURY Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA,
- ZESPÓŁ MUZYCZNY/ WOKALISTA,
- POZYTYWNIE ZASŁUŻENI DLA LUDZKOŚCI.


Przedstawiciele klas malowali portrety wychowawców, śpiewali hymn szkoły do wylosowanych podkładów muzycznych, wykazywali się wiedzą o szkole (quiz) i sprawnością fizyczną (twister). Jury miało niezwykle trudny wybór. Ostatecznie wygrała klasa I c, która otrzymała Złotego Juliusza. Werdykt jury był zgodny z wyborem publiczności, która w internetowym głosowaniu również tej klasie, czyli I c, przyznała nagrodę publiczności. Drugie miejsce i Srebrnego Juliusza otrzymała klasa I e,  a trzecie miejsce i Brązowego Juliusza zdobyła klasa I a.


Uroczystość zakończyło ślubowanie klas pierwszych, które zostały tym samym oficjalnie przyjęte w poczet uczniów III LO im. Juliusza Słowackiego.

Na koniec odtańczono Belgijkę. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat