Advertisement

Jazzowe-artystyczne zaduszki

ePiotrkow Czwartek, 04 listopada 20219540
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto oraz Ośrodek Działań Artystycznych zapraszają na tradycyjne zaduszki jazzowo-artystyczne. Wyjątkowy koncert odbędzie się w piątek w Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie. Początek o godzinie 19:00.
Fot. kontakt@epiotrkow.pl Fot. kontakt@epiotrkow.pl

Tegoroczna edycja zaduszek jazzowo-artystycznych dedykowana jest pamięci Wojciecha Karolaka. Na scenie wystąpią dwa zespoły: The Pensioners Jazz Band oraz Arek Skolik Quartet.

Poprzez udział w takim koncercie muzycy wyrażają uznanie zmarłym w mijającym roku, koleżankom i kolegom. Inspiracją są zawsze legendy jazzu, zarówno światowego, jak i polskiego. Ich kompozycje usłyszymy w autorskich aranżacjach. Nie zabraknie także utworów występujących zespołów

- zaprasza Gordian Piec z Ośrodka Działań Artystycznych.

 

Wstęp wolny.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat