Fly Fest. To jest jak składanie mebli. Pilot, który złożył samolot

Niedziela, 07 lipca 20245
Dominik Motoła to kolejna atrakcja na Międzynarodowej Wystawie Lotnictwa FLY FEST jaka odbywa się w Piotrkowie w ten weekend. Jak mówi jako pierwsi na świecie (wspólnie z żoną) złożyli samolot śrubka po śrubce.

Ładuję galerię...

- To mały, kolorowy, lekki samolocik, który razem z żoną złożyliśmy. Teraz latamy po pokazach i cieszymy publikę. Prezentujemy pirotechnikę, bo latamy również w nocy, mamy też syreny kolejowe, które budzą duże zainteresowanie.

 

 

Cały samolot został dostarczony do pana Dominika w skrzyniach. - Jako pierwsi na świecie pokazaliśmy jak śrubka po śrubce można zbudować samolot. To jest prawie jak składanie mebli – dodał nasz rozmówca.

Dominik Motoła na co dzień pracuje jako mechanik lotniczy.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Adam Słodowy ~Adam Słodowy (Gość)07.07.2024 15:59

No i co łyso wam? Duda mówił, że będziemy mieli wlasne samoloty... A tu przykład, można złożyć od śrubki. Szkoda, że nie podali ile to kosztowało.

60


FabianMazurek ~FabianMazurek (Gość)07.07.2024 21:42

Przesympatyczny Pan. Wielki pasjonat. Oby więcej takich osób.

40


Mieszko ~Mieszko (Gość)07.07.2024 18:54

"Syreny kolejowe budzą zainteresowanie" nic dziwnego, budzą to na pewno raczej wściekłość

10


Ikea? ~Ikea? (Gość)07.07.2024 15:37

To oni meble skladaja czy lataja?

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat