1 z 12
2 z 12
3 z 12
4 z 12
5 z 12
6 z 12
7 z 12
8 z 12
9 z 12
10 z 12
11 z 12
12 z 12
Multimedialna ekspozycja McDonald’s pojawiła się przed Domem Handlowym Merkury. To tu odbywa się pokaz McDonald’s wykorzystujący najnowsze techniki prezentacyjne.
- Multimedialna ekspozycja McDonald’s jest zainstalowana na mobilnej platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę. Ekspozycja obejmuje 3 części: panele 3D, dzięki którym będzie można wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonald’s; kino 3D, w którym widzowie będą mogli obejrzeć uprawy warzyw dla McDonald’s; Gogle Vrizzmo 3D, dzięki którym będzie można zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s – informują organizatorzy pokazu.
Goście będą oprowadzani przez pracowników McDonald’s w sobotę i niedzielę w godzinach 11:00 – 18:00. Wycieczka po wirtualnym świecie trwa około 15 minut. Na jej zakończenie uczestnicy mogą sprawdzić swoją wiedzę w krótkim teście oraz liczyć na jak najbardziej realny poczęstunek.
Komentarze 10