Budynek PCP czeka na pasażerów. W poniedziałek oficjalne otwarcie

Sobota, 10 lutego 202442
Po kilku miesiącach prac, zmodernizowany budynek po dawnym dworcu PKS w Piotrkowie, zostanie oficjalnie otwarty dla podróżnych. Tym samym dobiegł końca drugi etap budowy Powiatowego Centrum Przesiadkowego.

Ładuję galerię...

Budynek dawnego dworca PKS znów będzie mógł przyjmować pasażerów, którzy w komfortowych warunkach będą mogli oczekiwać na swoją podróż. Budynek przeszedł dużą metamorfozę.

 

W ramach prac budowlanych obiekt został poddany termomodernizacji, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową. Powstały nowe instalacje - takie jak kanalizacyjna, elektryczna, CO, teleinformatyczna, dzięki której podróżni będą mogli korzystać z nowoczesnego systemu informacji pasażerskiej. Z kolei na dachu budynku znajduje się użytkowy taras widokowy.

 

 

Oficjalne otwarcie odbędzie się w poniedziałek (12 lutego) o godzinie 12.00. Z okazji zakończenia ferii zimowych dla podróżnych przygotowano niespodzianki.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (42)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

XBA ~XBA (Gość)10.02.2024 17:52

Brawo! Bardzo dobrze, że coś takiego powstało.

41


!!! ~!!! (Gość)10.02.2024 14:17

Teraz jakoś to wygląda, wcześniej to był ohydny strup.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat