Biegiem, z kijkami, a może na rowerze? Sportowe wsparcie WOŚP po raz kolejny na Wierzejach (ZDJĘCIA)

Niedziela, 29 stycznia 20232
Już po raz siódmy odbył się w Piotrkowie bieg "Policz się z cukrzycą". Było tak dużo chętnych, że zabrakło numerów startowych.

Ładuję galerię...

Było przygotowanych 180 numerów startowych, a chętnych jak się okazało było dużo dużo więcej. Po rozgrzewce uczestnicy wyruszyli na trasę. Jest chłodno, ale wszystkich rozgrzewamy ciepłym posiłkiem i oczywiście wspaniałą atmosferą. W tym roku akcja odbywa się wspólnie z Klubem Pokijkowani, Harcem i Human Machine - relacjonuje Agnieszka Chwałowska z Fudu Sport Team.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również nordic walking.

Zgłosiło się ponad 60 osób, aby w szczytnym celu maszerować z kijkami. To nasze drugie wydarzenie tego typu. W poprzednim roku nie dopisała nam pogoda, więc było mniej ludzi. Dziś jest nas bardzo dużo. Dla tych, którzy ukończą marsz mamy ciepła zupę, ciasto, kawę, herbatę. Dzieje się i na pewno w przyszłym roku też nas tu spotkacie - mówi Milena z Pokijkowanych Nordic Walking Piotrków Trybunalski.

Na mecie uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

 

Do przebiegnięcia był dystans 5 km, na rowerze do przejechania 8 km, natomiast ci, którzy wybrali nordic walking, mieli do przejścia 3 km.

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tola ~Tola (Gość)29.01.2023 13:19

Ja tam za darmo nie biegam

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat