Advertisement

Artykuły do tagu: zawody

Rada Osiedla Szczekanica zaprasza dzieci w wieku od 7 do 15 lat zamieszkujące na terenie osiedla, do wzięcia udziału w konkursie sportowym: „Tor przeszkód w Central Park Szczekanica". Wydarzenie zaplanowano na w niedzielę (07.08.2022) od godziny 15.00 na placu zabaw przy ulicy Rzecznej 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
Zawody w powożeniu z Festiwalem Produktów Regionalnych
W najbliższy weekend w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędzie się kolejna prestiżowa impreza sportowa. Będą to Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgów Parokonnych oraz Zawody Krajowe i Towarzyskie w Powożeniu. Wydarzenie będzie połączone z Festiwalem Produktów Regionalnych.
Strażackie zawody w Grabicy
Na boisku sportowym w Szydłowie odbyła się rywalizacja strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.
Młodzi strażacy pokazali moc!
Po raz osiemnasty druhowie z OSP Proszenie zorganizowali Indywidualne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat. W zawodach wystartowało 53 zawodników w 7 kategoriach.
Moszczenica, Kosów i Jarosty górą!
Za nami moszczenickie Gminne Zawody Sportowo-Pożarniczych. Rywalizowały w nich grupy strażaków ochotników. Wśród panów najlepsi byli druhowie z Moszczenicy. OSP Kosów zwyciężył w kategorii Pań. Wśród młodzieży rywalizację wygrały zaś Jarosty.
Gdańsk organizatorem EuroSkills 2023
16 czerwca br., podczas posiedzenia WorldSkills Europe General Assembly w Krakowie został wskazany gospodarz EuroSkills 2023 – miasto Gdańsk. EuroSkills to międzynarodowy konkurs, który do tej pory odbył się siedem razy. W przyszłym roku Polska będzie gospodarzem wydarzenia po raz pierwszy. W Gdańsku w 50 konkurencjach rywalizować będzie ponad 600 najlepszych zawodników z 31 państw.
32 kluby sportowe z całej Polski wzięły udział w dwudziestej ósmej edycji Pucharu Polski zorganizowanego przez Polski Związek Tańca Sportowego. Zawody odbywały się z podziałem na kategorie taneczne i wiekowe.
Wędkarskie zawody w Gorzkowicach
W Gorzkowicach rozpoczęło się w sobotę święto gminy. Tradycyjnie pierwszym wydarzeniem otwierającym Dni Gorzkowic są zawody wędkarskie. Nie  inaczej było w tym roku.
Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy oraz Stowarzyszenie Wędkarskie "Malik" zorganizowały wspólne obchody Dnia Dziecka 2022. Z tej okazji odbyły się zawody wędkarskie. Impreza powróciła po dwuletniej przerwie związanej z pandemią koronawirusa.
Zawody wędkarskie na Dzień Dziecka
W najbliższą niedzielę w Moszczenicy zaplanowany obchody Dnia Dziecka. Będzie to jednak impreza różniąca się od innych, bo połączona z zawodami wędkarskimi. Nie zabraknie także innych atrakcji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat