Artykuły do tagu: LZS

W powiecie piotrkowskim odbędą się Igrzyska
Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych z województwa łódzkiego odbędą się w tym roku w Ręcznie. Młodzi zawodnicy będą rywalizować zarówno w sportach indywidualnych, jak i drużynowo. Organizatorzy zachęcają do kibicowania.
Ludowe Zespoły Sportowe kuźnią talentów
Rozmowa z Markiem Mazurem – Prezesem Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Łodzi.
26.09.2023 14:14
Seniorze bądź aktywny!
Ciekawe zabawy, gry, występy artystyczne, ale także liczne inne atrakcje zapowiadają organizatorzy imprezy "Aktywna wieś dla Seniorów". Tym razem rodzinnie będzie można spędzić czas w Ręcznie.
Zaproszenie na Festyn Rodzinny
Prezes Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - Marek Mazur zaprasza już w najbliższą sobotę, 23 września na Festyn Rodzinny - Aktywna wieś w Gomunicach. Impreza odbędzie się pod patronatem wójta Gomunice Pawła Olejniczaka.
Termin przyjmowania zgłoszeń na Piotrkowski CUP 2023 dobiega końca   
Już 6 sierpnia na Stadionie Piłkarskim w Moszczenicy odbędzie się Piotrkowski CUP 2023, czyli amatorski turniej piłki nożnej organizowany przez Powiatowe Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim. Zgłoszenia nadsyłać można do końca lipca.
24.05.2023 12:09
Ludowy Festyn Rodzinny
Prezes Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - Marek Mazur zaprasza już w najbliższą niedzielę 28 maja od godz. 14:00 do 18:00 na Ludowy Festyn Rodzinny pod honorowym patronatem prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka
08.02.2023 08:19
Najlepsi w województwie
Sekcja Turystyczna Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej najlepsza w województwie, podobnie jak młodzież z ZS CKZ w Bujnach. Wysoko są także szkoły podstawowe z terenu gminy. Za nami sportowo-turystyczne podsumowanie roku 2022 Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego.
Piotrkowski Cup dla Gołębiarzy [Zdjęcia]
Za nami kolejna edycja piłkarskiego turnieju Piotrkowski Cup. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 14 drużyn z Piotrkowa Trybunalskiego, powiatu piotrkowskiego oraz goście z powiatów sąsiednich. Po ostateczny triumf sięgnęła ekipa Gołębiarzy z powiatu radomszczańskiego. Areną zmagań był kompleks boisk w Moszczenicy.
Mistrzostwa LZS w Piotrkowie
Już w najbliższą sobotę Atletyczny Klub Sportowy będzie gospodarzem kolejnego ogólnopolskiego turnieju zapaśniczego. W piotrkowskiej hali Relax odbędą się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS młodzików w stylu klasycznym.
Uczniowie z Bujen biegali w Wolborzu
Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach wzięłi udział w XXVI Ogólnpolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS im. Wojciecha Świątka w Wolborzu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat