Advertisement

Artykuły do tagu: wycieczka

Spotkała się młodzież z partnerskich gmin
40 uczniów gimnazjum i szkół podstawowych gminy Wolbórz wzięło udział w X Spotkaniu Młodzieży Gmin Partnerskich Jabłonka - Wolbórz.
Gimnazjaliści pojechali w Góry Świętokrzyskie
59 uczniów Publicznego Gimnazjum w Wolborzu uczestniczyło w wyjeździe profilaktyczno-integracyjnym w Góry Świętokrzyskie. Dwa dni wytężonej aktywności fizycznej pozwoliły poznać swoje mocne i słabe strony oraz zintegrować się z klasą podczas zajęć.
Jak to się stało, że pojadą do Japonii?
Wyruszą na Światowy Zlot Skautów organizowany co 4 lata w różnych krajach. Mowa o harcerzach z Piotrkowa, którzy pojadą w przyszłym roku do odległej Japonii. O tych samych harcerzach, którzy – jako jedyni wnioskujący – nie dostali w tym roku dofinansowania na letni wypoczynek z piotrkowskiego Urzędu Miasta – bo podobno nie promują Piotrkowa i “niczego w mieście nie robią”(“TT” nr 26 z 2 lipca 2014 r.). Mowa o tych samych harcerzach, których pomysł wyjazdu do Japonii i determinacja w jego realizacji zostały uznane za najlepszą inicjatywę społeczną w województwie łódzkim.
Dzieci z Piotrkowa na safari w Borysewie
W piątek dzieci ze świetlic artystycznych MOK pojechały do Zoo Safari w Borysewie.
Pierwsza wycieczka „Kolorowej Lokomotywy” z Piotrkowa
W czwartek (14 sierpnia) dzieci z Oratorium św. Antoniego wyruszyły na pierwszą wycieczkę w ramach projektu „Kolorowa Lokomotywa”.
Jeździli po Litwie i Łotwie
Przez 13 dni jeździli rowerami po Litwie i Łotwie. Zwiedzili Mariampol – partnerskie miasto Piotrkowa, Kowno, Kiejdany, Szawle, Jelgavę, Rygę...
05.08.2014 10:14
Rekordowy rajd rowerowy
Rekordowa liczba uczestników, bo aż 170 osób wzięło udział w IV Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przez Ludowy Klub Sportowy „Błysk” Aleksandrów we współpracy z Urzędem Gminy Aleksandrów.
Poznali historię dawnego Księstwa Łowickiego
Wspaniałą i ciekawą lekcję historii przygotował w piątek (1 sierpnia) Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK dla uczestników świetlic artystycznych.
Do udziału w IV Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zapraszają wójt Aleksandrowa i prezes LKS Błysk Aleksandrów. Impreza odbędzie się w niedzielę, 27 lipca. Zbiórka przed Urzędem Gminy w Aleksandrowie o godz. 15.20.
Odkrywali tajemnice animacji
W piątek (18 lipca) dzieci ze świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury odwiedziły Krainę Bajek w Muzeum Animacji „Semafor” w Łodzi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat