Artykuły do tagu: wycieczka

10.04.2024 07:26
Rajd rowerowy z OSiR-em
Zwolennicy aktywnego wypoczynku już w ten weekend znajdą coś dla siebie. W najbliższą sobotę (13.04) odbędzie się rajd rowerowy. Na wycieczkę zaprasza Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. Początek wydarzenia o 9:30.
Jak się ubrać na pieszą wycieczkę? Poradnik
Jednym ze sposobów na spędzenie czasu na świeżym powietrzu są piesze wędrówki. Taka wycieczka w wyżyny, czy góry poprawia kondycję organizmu, zwiększa wytrzymałość i wydolność sercowo naczyniową. Jak się ubrać na pokonywanie pieszo wiele kilometrów? Podpowiadamy!
Jesienna wycieczka rowerowa z OSiR-em
Blisko 100 cyklistów wzięło udział w rajdzie rowerowym do Porszenia, jaki w minioną sobotę zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na plac przy SP w Proszeniu dotarli też piechurzy, którzy brali udział w spacerze nordic walking.
OSiR zaprasza na aktywne powitanie jesieni
Przed nami sportowe powitanie jesieni z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. W najbliższą sobotę (7.10) mieszkańcy naszego regionu będą mogli wziąć udział w dwóch wydarzeniach rekreacyjnych – rajdzie nordic walking lub wycieczce rowerowej. Zapisy potrwają do 5 października.
Odkrywamy znane i nieznane - Magistrala rowerowa W-E
Coraz cieplejsze dni skłaniają do niejednej rowerowej wycieczki. W województwie łódzkim nie brakuje oznakowanych szlaków, którymi można dojechać w najciekawsze zakątki, a na trasie zobaczyć wiele ciekawych obiektów i zabytków. Pomysłem na weekend na dwóch kółkach jest z pewnością przejazd magistralą rowerową W-E. Dziś nieco więcej o liczącej blisko 200 km trasie rowerowej.
OSiR zaprasza na rowerową wycieczkę
Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową. Rajd zaplanowano w najbliższą sobotę. Rowerzyści wyruszą parku Belzackiego i pojadą w kierunku Woli Krzysztoporskiej.
Rowerowa wycieczka z OSiR-em [ZDJĘCIA]
Blisko sto osób wzięło udział w sobotniej wycieczce rowerowej organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. Tym razem trasa liczyła dwadzieścia kilometrów.
24.08.2022 07:14
Z OSiRem na rower
Już w najbliższą sobotę Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wycieczkę rowerową. Cykliści będą mieli do pokonania 20 kilometrów. Start zaplanowano na parkingu przy ul. Sulejowskiej, obok zbiornika Bugaj.
OSiR zaprasza na wycieczkę rowerową. Ruszyły zapisy
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie zaprasza w sobotę, 27 sierpnia na wycieczkę rowerową. Długość trasy to 20 km. Start zaplanowano na parkingu przy ul. Sulejowskiej, przy zbiorniku Bugaj.
Niezapomniany wyjazd PGR-u
Jak co roku na zagraniczną wyprawę rowerową wybrała się Piotrkowska Grupa Rowerowa. Tym razem wybór padł na Szwajcarię i Niemcy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat