Advertisement

Artykuły do tagu: strażacy

Kłódka na genitaliach. Nietypowa interwencja w Piotrkowie
Do bardzo nietypowej interwencji doszło na SOR w SSW w Piotrkowie. Medycy wraz ze strażakami musieli usunąć kłódkę założoną na genitaliach jednego z pacjentów.
Pożar domu. DK12 była zablokowana
Strażacy gasili w niedzielę (05.02.2023) płonący wielorodzinny budynek mieszkalny w Sulejowie. Mieszkańcy obiektu zostali ewakuowani, na tę chwilę nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
Nie tylko ratują, ale i edukują
Strażacy z KSRG OSP w Woli Krzysztoporskiej nie próżnują i nawet gdy nie uczestniczą w akcjach ratowniczych, nadal służą pomocą. Tym razem pomogli w ciekawym zorganizowaniu czasu wolnego dla dzieci odpoczywających podczas ferii z tamtejszym GOK-iem. Zabrali także na wycieczkę swoich młodych podopiecznych.
Pieniądze dla OSP z naszego regionu
Dwanaście jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z naszego regionu otrzymało dotację na doposażenie swojego sprzętu. Pieniądze pochodzą z Urzędu Marszałkowskiego, a dotacje przekazał wicemarszałek Zbigniew Ziemba.
Strażak-ochotnik w karetce pogotowia
W najbliższych dniach strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzkowicach zamienią swoje wozy ratowniczo – gaśnicze w karetkę pogotowia ratunkowego.
Nowy wóz piotrkowskich strażaków
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim wzbogaciła się o długo oczekiwany nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 4x2.
Rywalizowali druhowie z OSP
W sobotę w Ręcznie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. Rywalizacja druhów z OSP zorganizowana została już po raz dwunasty.
Piknik strażacki w Lubiaszowie
Tradycyjnie na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubiaszowie w gminie Wolbórz odbył się strażacki piknik.
Wsparcie dla strażaków z OSP
Kolejne dotacje na sprzęt i wyposażenie trafią do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z naszego regionu. Pieniądze będą pochodzić z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Od premiera dla strażaków
Duże pieniądze na poprawę bezpieczeństwa dla dwóch gmin powiatu piotrkowskiego. Sulejów oraz Wolbórz otrzymają dofinansowanie z rezerwy premiera na zakup dwóch średnich samochodów dla Ochotniczych Straży Pożarnych w Lubiaszowie oraz Kurnędzu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat