Trwają prace związane z adaptacją budynku przy ul. Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie, w którym kiedyś mieściła się przychodnia. Teraz przeniesie się tam KRUS.
Już nie im. Marcina Kasprzaka, a Polskich Olimpijczyków! W czwartek (23 października) Szkoła Podstawowa nr 16 w Piotrkowie rozpoczęła uroczyste obchody zmiany patrona.
On podał się za adwokata, ona za przedstawicielkę krakowskiej firmy. Oszukali kobietę, którą doprowadzili do niekorzystnego dla niej rozporządzenia mieniem. Teraz oszustów poszukuje policja.
Dziś przed Sądem Okręgowym w Piotrkowie zapadł wyrok w sprawie katastrofy w Kiełczówce koło Bab, do której doszło 3 lata temu.
Nie jest to pierwszy i - jak zapewnia starosta - nie będzie ostatni Rodzinny Dom Dziecka w powiecie piotrkowskim. Przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulejowie zaadaptowano od dawna niewykorzystywane pomieszczenia, tworząc dla dzieci pozostających pod opieką powiatowego samorządu, nowy dom.
82-letni rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do piotrkowskiego szpitala po tym, jak potrącił go samochód.
W sobotę w Szkole Podstawowej w Gazomi w gminie Moszczenica miała miejsce niezwykła uroczystość - placówce nadano uroczyście imię świętego Jana Pawła II oraz poświęcono sztandar. W dniu tym świętowano także 90-lecie istnienia podstawówki.
Turyści z gminy Wola Krzysztoporska należą do najlepszych w kraju, co potwierdzili podczas kolejnego startu.
ADS to piotrkowska firma działająca w branży meblarskiej. Działalność sklepu internetowego pozwala obsługiwać klientów z całej Polski.
Z inicjatywy mieszkańców odbyła się uroczystość odebrania nowo wybudowanej ulicy Leśnej w Sulejowie (droga przebiega od stacji paliw do ul. Psarskiego).