Advertisement

Artykuły do tagu: samochód

Rozprza: Nowy samochód za 400 tys.zł
Ochotnicza Straż Pożarna w Rozprzy wzbogaciła się o kolejny samochód. Tym razem na potrzeby jednostki zakupiony został samochód do ratownictwa technicznego.
XI zlot samochodów Mitsubishi w Piotrkowie
Klub „MITAUTO” serdecznie zaprasza na XI zlot samochodów Mitsubishi. Spotkanie odbędzie się 19 września o 14:00 przy ul. Michałowskiej 33 w Piotrkowie.
Wczoraj w godzinach dopołudniowych policjanci z Wolborza odzyskali skradzione audi A4 i zatrzymali 27-letniego sprawcę.
Piotrków: Kosiarka zniszczyła mi samochód
Jeżeli ktoś miał do czynienia z zarysowanym lakierem czy wgniecioną blachą i jest pewien, że uszkodzeń dokonano podczas koszenia trawnika, może starać się o zwrot kosztów naprawy. Nie wiadomo tylko, czym te starania się zakończą.
- Chciałbym zwrócić uwagę na aktualny problem obijania kamieniami zaparkowanych samochodów przy koszeniu traw na terenach spółdzielni mieszkaniowych Piotrkowa, włącznie z procedurami dochodzenia odszkodowań – napisał w liście do redakcji „Tygodnia Trybunalskiego” rozżalony pan Cezary.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat