Artykuły do tagu: samochód

Jak zabezpieczyć auto przed zimą?
Dni stają się coraz chłodniejsze, warto więc zadbać o samochody. Prezentujemy kilka porad, które zapewne się przydadzą.
Piotrków: Motocyklista ranny po zderzeniu z autem
W piątek w godzinach popołudniowych na ulicy Sienkiewicza w Piotrkowie doszło do wypadku, w którym ranny został motocyklista.
Zostaw swój samochód i skorzystaj z emzetki
Do zostawienia samochodów i korzystania z emzetek zachęca Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie. Spółka po raz kolejny włącza się do obchodów Światowego Dnia bez Samochodu. Już 22 września każdy kierowca za darmo będzie mógł skorzystać z kursujących po mieście emzetek.
Jak podaje „Rzeczpospolita” ceny ropy zmierzają ku psychologicznej granicy 120 dolarów za baryłkę. To znaczy, że taniejącą ropę, a wraz z nią relatywne niskie ceny paliw, mamy już za sobą
20.08.2012 08:52
Uwaga! Jedzie zabytek
Rodzime produkcje myśli technicznej jak nysa czy fiat 125p to już zabytki, i to dosłownie, bo pojazdy takie w swoich rejestrach ma piotrkowski konserwator zabytków. Zabytkowych pojazdów w mieście mamy dokładnie 29, a ten najstarszy to hanomag z 1937 roku.
Nieletni próbowali ukraść samochód spod galerii
Radomszczańscy policjanci zatrzymali dwóch nieletnich, którzy z parkingu pod galerią handlową, próbowali ukraść samochód.
WORD zamierza wymienić wszystkie auta
Egzamin na prawo jazdy od dłuższego czasu zdajemy na toyotach yaris. Chociaż Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie zamierza wymienić wszystkie auta, kandydaci na kierowców nie muszą obawiać się zmian. Egzaminy nadal będziemy zdawać na toyotach, tyle że na nowszych modelach. Wkrótce do Piotrkowa trafi 19 nowych aut.
Region: Wjechał samochodem pod koparkę
Wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście na nic poważnego się nie stało. W powiecie tomaszowskim koparka zderzyła się z samochodem osobowym.
Pijani 28-latkowie ukradli mitsubishi
Włamanie, kradzież, pościg i zatrzymanie złodziei samochodu – takie sceny rozegrały się na ulicach Piotrkowa.
Minionej nocy piotrkowscy policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który dewastował auta na ulicy Kwiatowej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat