Artykuły do tagu: wandal

Granice zostały przekroczone. Juliusz Wiernicki złożył doniesienie na policji
Kampania wyborcza przed drugą turą wyborów prezydenckich w Piotrkowie Trybunalskim pokazuje przeróżne oblicza. Niestety także te negatywne. Niszczenie banerów wyborczych zdarzało się co prawda już wcześniej, ale tym razem granice zostały przekroczone na tyle, że Juliusz Wiernicki, jeden z kandydatów na prezydenta, złożył zawiadomienie na policję w sprawie gróźb karalnych.
Wandale znów atakują w Sulejowie
Po raz kolejny ktoś zdemolował pawilon sanitarno-szatniowy przy boisku sportowym przy ulicy Szkolnej w Sulejowie. Do końca bieżącego tygodnia będzie trwała naprawa tego obiektu. W związku z tą sytuacją zarządzający obiektem prosi o niekorzystanie również z boiska.
Wandalizm czy polityczny atak?
W miniony weekend doszło do zniszczenia banerów wyborczych urzędującego prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka. Sprawcy domalowali na zdjęciu mały wąsik i przekreślając nazwisko kandydata, dopisali nazwisko kojarzone z niemieckim przedsiębiorcą działającym w Piotrkowie.
Wybił szybę w lokalu gastronomicznym. Teraz może trafić za kratki
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 21-latka, który kilka dni wcześniej wybił szybę w jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta. Został rozpoznany przez policjanta piotrkowskiej „dochodzeniówki”. Wandal usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia i grozi mu kara pozbawienia wolności.
Przejście
Problemy z funkcjonowaniem aktywnego przejścia dla pieszych na ulicy Curie-Skłodowskiej w pobliżu piotrkowskiej mediateki. Urządzenia mające poprawić bezpieczeństwo nie zawsze spełniają swoje zadanie.
Kto zniszczył banery wyborcze?
Dwa banery wyborcze z wizerunkiem Piotra Wojtysiaka, starosty powiatu piotrkowskiego i równocześnie kandydata Trzeciej Drogi do Sejmu, zostały zniszczone. Do incydentu miało dojść w nocy z wtorku na środę na terenie gminy Moszczenica.
Ukradł rejestrację i zdemolował przystanek
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 21-latka, który wyładował swoją złość wybijając szyby w przystankowej wiacie. Wartość strat oszacowano na ponad 700 złotych. Zarzut uszkodzenia mienia, który usłyszał mężczyzna, jest przestępstwem zagrożonym karą do 5 lat pozbawienia wolności. Piotrkowianin oprócz tego zabrał tablicę rejestracyjną z jednego z samochodów zaparkowanych przy stacji paliw.
Podpalił busa, bo za dużo wypił
Policjanci z Radomska zatrzymali mężczyznę, który w maju tego roku podpalił busa. Sprawca nie miał konkretnego powodu, dla jakiego zdecydował się na ten występek. Teraz grozi mu więzienie.
Zniszczył samochód i wiatę przystankową
Wandal zniszczył zaparkowany pojazd oraz wiatę przystankową na ulicy Mazowieckiej w Tomaszowie. Mieszkańcy ujęli mężczyznę i przekazali go policjantom, którzy na miejsce interwencji dotarli chwilę po zgłoszeniu.
Wandale uszkodzili szklane witryny
W sylwestrową noc doszło do aktów wandalizmu na piotrkowskiej starówce. Nieznani sprawcy uszkodzili szyby w lokalach znajdujących się w Rynku Trybunalskim.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat