Advertisement

Artykuły do tagu: prędkość

156 km/h w terenie zabudowanym
To prawdziwa przestroga dla kierowców, którym zdarza  się docisnąć za mocno pedał gazu, zwłaszcza w terenie zabudowanym.  W minioną niedzielę bełchatowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, przekraczające dozwoloną prędkość o 50 kilometrów na godzinę.
Pod kryptonimem „Prędkość”
Od 28 do 30 lipca trwały ogólnopolskie działania policji pod kryptonimem „Prędkość”. W tym czasie na drogach województwa łódzkiego pojawiło się więcej patroli wyposażonych w urządzenia do pomiaru prędkości. Podczas kontroli policjanci zwracali szczególną uwagę na prędkość pojazdów, ich stan techniczny, trzeźwość kierujących i posiadanie przez nich wymaganych dokumentów.
„Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie...” czyli o złudnym poczuciu kontroli
Wielu kierujących zatrzymywanych za znaczne przekroczenie prędkości uważa się (pomimo wyraźnego naruszania przepisów ruchu drogowego) za bezpiecznych kierowców.
Pędził 165 km/h w terenie zabudowanym
165 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym pędził samochodem mieszkaniec gminy Zelów. Policjanci ukarali pirata mandatem, nałożyli na niego punkty karne i zatrzymali prawo jazdy.
Prawie 10 tysięcy osób straciło prawo jazdy na 3 miesiące
Za przekroczeniem dozwolonej prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym prawo jazdy na 3 miesiące straciło już 9 549 kierowców, a za tzw. przeludnienie 153 osoby.
Trzech piratów drogowych straciło prawa jazdy
Trzech kierowców (dwóch z powiatu piotrkowskiego), którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 kilometrów na godzinę, zatrzymali minionej doby na drogach powiatu bełchatowskiego policjanci. Wszyscy zostali ukarani mandatami i stracili prawa jazdy na 3 miesiące.
W terenie zabudowanym jechał 116 km/h. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące
Kierowca mazdy, który w terenie zabudowanym pędził 116 km/h, stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.
61 kierowców dostało mandaty
We wtorek (od 6.00 do 22.00) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie prowadzili akcję „Prędkość”. Skontrolowali 72 samochody.
Kierowcy po piotrkowskich ulicach jeżdżą wolniej
Kierowcy po piotrkowskich ulicach jeżdżą wolniej - takie wnioski wyciągnęła Straż Miejska.
Rekordzista na drodze - jechał 227 km/h
21 marca 2014 roku od wczesnych godzin rannych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzili działania w ramach ogólnopolskiej akcji PRĘDKOŚĆ.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat