Trwa ustalanie przyczyn śmierci 62-letniego mężczyzny, którego ciało w piątek późnym wieczorem odnaleźli sąsiedzi w jednej z kamienic przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie.
Policjanci interweniowali na cmentarzu w gminie Szczerców gdzie, jak wynikało ze zgłoszenia, ktoś dewastował i okradał nagrobki. Do wyjaśnienia zatrzymano 41-letnią kobietę.
W piątek wieczorem (ok. godz. 20.00) w piwnicy jednej z kamienic przy ul. Słowackiego w Piotrkowie znaleziono zwłoki mężczyzny.
Około godziny 17.25 na ulicy Słowackiego doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Dwie wybite szyby i pomalowany jeden plakat wyborczy. Do zdarzenia doszło dziś w nocy. Nieznany sprawca zdewastował punkt informacyjny Prawa i Sprawiedliwości na terenie Gorzkowic.
O tym, że jazda po alkoholu to ogromny problem także w naszym województwie może świadczyć fakt, że tylko wczoraj na drogach powiatu tomaszowskiego policjanci zatrzymali aż ośmiu pijanych kierujących.
Policjanci z Piotrkowa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy skradli olej napędowy z kilku maszyn pracujących na remontowanym odcinku krajowej „ósemki”.
Dwie osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło dzisiaj rano na krajowej „ósemce”.
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 13 września przed godziną 18.00.
Ponad 600 litrów nielegalnego alkoholu i ponad 12 tysięcy paczek „lewych” papierosów ujawnili w trakcie wspólnej akcji policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim oraz piotrkowscy celnicy.