Artykuły do tagu: policja

TIR potrącił rowerzystę
65-letni rowerzysta został ranny w wyniku potrącenia przez ciągnik siodłowy. Trafił do szpitala.
Zderzyły się dwa volkswageny
W piątkowy poranek doszło do kolizji na skrzyżowaniu Al. Kopernika i al. 3 Maja.
Potrącony motocyklista trafił do szpitala
Niezachowanie ostrożności przez kierującą audi, było przyczyną potrącenia 63-letniego motocyklisty.
Podały się za pracownice ZUS i okradły staruszkę
Policjanci apelują o rozwagę w kontaktach z nieznajomymi. Kradzieże mieszkaniowe, w których ofiarami zazwyczaj padają starsze, ufne osoby, dokonywane są zazwyczaj przez podających się za administratorów lub przedstawicieli pomocy społecznej.
30-letni kierowca busa miał ponad promil alkoholu
Pijany kierowca busa naraził życie pasażerów. Wpadł podczas akcji „Trzeźwy Poranek”.
Kradli radia samochodowe - wpadli na gorącym uczynku
Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzech 18-letnich mieszkańców powiatu tomaszowskiego.
Pieszy potrącony na przejściu
63-letni bełchatowianin został ranny w wyniku potrącenia przez samochód. Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Policjanci ustalają przyczynę zdarzenia.
Potrącona na pasach 56-latka trafiła do szpitala
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na Sikorskiego w Piotrkowie.
Rowerzysta ranny w wypadku
26 listopada około godziny 17.30 dyżurny tomaszowskiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym w rejonie skrzyżowania ulic Zawadzkiej i Orzeszkowej.
Pijany kierowca i chuligani wykryci przez miejski monitoring
Niemiłe będą wspomnienia kilku osób, które ostatniej nocy dopuściły się czynów, o których pewnie woleliby zapomnieć.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat