Advertisement

Artykuły do tagu: paczki

Kradli paczki, mogą trafić... do
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 31-latka oraz 28-latkę, którzy na terenie magazynów kradli paczki. Mężczyzna wspólnie ze swoją kompanką łącznie ukradli towar o wartości blisko tysiąca złotych. Oboje usłyszeli już zarzuty.
Ekumeniczne spotkanie przy wielkanocnym stole
Już w najbliższą niedzielę wyznawcy prawosławia będą odchodzić Wielkanoc. Z tej okazji przy piotrkowskiej cerkwi odbędzie się spotkanie przy świątecznym stole. Skierowane jest ono przede wszystkim do Ukraińców, którzy przebywają w naszym regionie.
Nadajesz paczki do Niemiec? Tych produktów nie wolno Ci w nich umieszczać!
Paczki do Niemiec stanowią doskonały sposób na podarowanie bliskim prezentu czy wysłanie im potrzebnych rzeczy osobistych. Niestety przepisy przewozowe stawiają ograniczenia dotyczące tego, co może się znaleźć w takiej przesyłce. Lista zakazanych przedmiotów i substancji jest długa, a dodatkowe zakazy wprowadzają też same firmy kurierskie.
Piotrkowianie przygotowali
Piotrkowski sztab "Szlachetnej Paczki" od sobotniego poranka (11.12) przyjmuje świąteczne paczki dla potrzebujących rodzin z miasta i regionu. Pomoc trafi do 43 rodzin, a w sprawnym doręczaniu paczek pomaga 22 wolontariuszy.
Do czego służą taśmy pakowe?
Taśmy pakowe to niewielkie akcesoria stosowane do ręcznego i maszynowego pakowania towarów. Jakie są rodzaje taśm pakowych? Gdzie znajdują zastosowanie i… gdzie warto je kupić? Podpowiadamy.
Od lipca do przesyłek z Azji będzie doliczany VAT
Drobne towary przysyłane do UE z Azji, które do tej pory nie zawierały podatku VAT, od 1 lipca br. będą opodatkowane VAT-em - mówi PAP Paweł Selera z MF. Dzięki pakietowi VAT e-commerce w tym roku polski budżet ma zyskać prawie 0,5 mld zł, w kolejnych latach po ok. 1,2 mld zł rocznie.
Czworonożni funkcjonariusze wykryli narkotyki i tytoń
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego zabezpieczyli 30 przesyłek pocztowych i kurierskich z marihuaną i tytoniem. Paczki do weryfikacji zaznaczyły dwa psy służbowe Furia i Ares.
Harcerze z Wołynia obdarowani słodyczami
Paczki świąteczne z Piotrkowa, Rozprzy, Łodzi i Zgierza trafiły już na Wołyń. Zawieźli je członkowie Stowarzyszenia "Euroaktywni". To już siódma edycja akcji, w ramach której wspierane są polonijne organizacje i środowiska działające na Ukrainie.
Pomoc Żywnościowa dotarła do Sulejowa
Do Sulejowa trafiła kolejna porcja żywności przekazana w ramach Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej. Paczki będą wydawane w ciągu kilku najbliższych dni. Jednak w związku z epidemią koronawirusa odbiorcy będą umawiani na indywidualne godziny odbioru paczek. Będą się z nimi kontaktowali pracownicy socjalni.
Zmiany w sposobie udzielania widzeń oraz przyjmowania paczek w piotrkowskim Areszcie
Przedstawiciele Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim informują, że od lipca zmienią się godziny widzeń z osadzonymi oraz przekazywania im paczek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat