Advertisement

Artykuły do tagu: złodziej

Ona kradła alkohol i kawę, on perfumy
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które dopuściły się kradzieży w sklepach na terenie Piotrkowa. 48-latka oraz 18-latek usłyszeli już zarzuty. Obojgu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Awanturnik okazał się także złodziejem
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 33-latka, który wszczął awanturę i zniszczył wyposażenie w ośrodku agroturystycznym. Jak się okazało mężczyzna miał też na swoim koncie inne przestępstwo. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia
Złodziej wpadł po powrocie na miejsce kradzieży
55-letni mieszkaniec Brzezin, który kradł alkohol i produkty spożywcze ze sklepów w Tomaszowie Mazowieckim został zatrzymany przez policję. Łączna wartość skradzionego towaru to ponad 900 złotych. Teraz złodziejowi grozi kara do 5 lat więzienia.
Ukradł szczoteczki do zębów i perfumy
Policjanci zatrzymali 28-letniego sprawcę kradzieży. Mężczyzna ukradł szczoteczki do zębów oraz perfumy o łącznej wartości blisko 800 złotych. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.
Próbowali okraść bankomat
Do próby kradzieży pieniędzy z bankomatu doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (10-11.07.2022) w Gorzkowicach. Sprawcy musieli zrezygnować ze swoich planów, bo zostali spłoszeni przez policyjny patrol.
Pijany odpoczywał w centrum po kradzieży auta
Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży daewoo jeszcze przed przyjęciem oficjalnego zawiadomienia o przestępstwie. Pojazd powrócił już do rąk właścicielki, a 48-letni mieszkaniec gminy Tomaszów, którego funkcjonariusze odnaleźli śpiącego w centrum miasta, usłyszał zarzut kradzieży.
Zauroczenie kosztowało ją tysiące złotych
Mieszkanka powiatu opoczyńskiego poznała przez Internet 22-latka. Po kilku tygodniach znajomości zaprosiła go do swojego domu. Po jego wyjeździe odkryła, że z konta bankowego zniknęło jej kilkanaście tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty.
Komu przeszkadzają kosze w parkach?
Z parku im. ks. Józefa Poniatowskiego skradziono w ostatnim czasie aż 11 koszów na śmieci. Kolejne dwa zniszczono w parku św. Jana Pawła II. Koszty takiego zachowania ponosimy niestety wszyscy.
Przyjechali do Piotrkowa, by kraść
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z powiatu zgierskiego, którzy kradli samochodowe koła. Złodzieje jednej nocy zapakowali do swojego pojazdu 4 komplety kół. Obaj zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty.
Policjant rozpoznał złodzieja podczas zakupów
Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim w czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja. Policjant wykazał się świetną pamięcią fotograficzną i amatora cudzego mienia rozpoznał podczas zakupów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat