Artykuły do tagu: złodziej

Policjant w czasie urlopu złapał złodzieja
Policjant Wydziału Kryminalnego z piotrkowskiej jednostki, w czasie przebywania na urlopie zatrzymał mężczyznę, który trzymając w ręku ubrania wybiegł ze sklepu nie płacąc za towar. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza złodziejowi kradzież nie uszła na sucho.
Liczne kradzieże zaprowadziły go przed sąd
29-letni mężczyzna został zatrzymany w jednym ze sklepów w Tomaszowie Mazowieckim. Ukradł alkohol o wartości ponad 300 złotych. Policjanci ustalili dodatkowo, że mężczyzna ma na swoim koncie więcej tego typu występków. Złodziej usłyszał zarzuty, za który grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Chciał okraść sklep. Trafił na policjanta po służbie
Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku w czasie wolnym od służby pomógł w zatrzymaniu 42-letniego złodzieja sklepowego. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Okradł dom własnego ojca
Policjanci z Opoczna zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież sprzętu elektronicznego. Złodzieje splądrowali dom ojca jednego z nich. Jeden ze sprawców za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach recydywy, co się wiąże z wyższym wymiarem kary.
Okradł sklep i pobił ekspedientkę. 33-latek trafił za kratki
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej. To 33-latek znany mundurowym z wcześniejszego konfliktu z prawem. Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji namierzyli go na terenie miasta dwie godziny po otrzymaniu informacji o zdarzeniu.
W Piotrkowie grasują złodzieje? Bądźcie czujni!
Scenariusz zawsze jest ten sam. Dwóch mężczyzn kręcących się koło domów jednorodzinnych i szarpiących za furtki i drzwi. Gdy ktoś ich zobaczy, odpowiadają, że się pomylili. Mieszkańcy sądzą, że to złodzieje szukający okazji i ostrzegają się nawzajem.
Od próby kradzieży katalizatora po zatrzymanie z narkotykami
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 41-letnią kobietę i 38-latka, którzy usiłowali ukraść katalizator. Przestępczy duet uciekał przed funkcjonariuszami samochodem. To jednak jeszcze wciąż nie wszystkie "grzechy" zatrzymanych.
Awanturował się w sklepie. Okazało się, że okradł SOR
Podjęta przez opoczyńskich policjantów interwencja wobec agresywnego klienta w sklepie, zakończyła się odnalezieniem skradzionych przedmiotów ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Opocznie. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Piotrkowscy policjanci zatrzymali przestępczy duet nastolatków. Wspólnie, przebywając na przepustkach z ośrodków wychowawczych, ukradli dwa rowery z klatki schodowej jednego z piotrkowskich bloków. Wartość strat oszacowano na 3 tysiące złotych.
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przywłaszczyli portfel z dokumentami oraz kartami płatniczymi. Sprawcy wykorzystując jedną z kart, dokonywali zakupów w sklepach na terenie miasta. Obaj usłyszeli już zarzuty.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat