Artykuły do tagu: ogień

Pożar budynku przy Przemysłowej
Cztery zastępy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej pracowały przy gaszeniu pożaru przy ul. Przemysłowej w Piotrkowie Trybunalskim. We wtorek wieczorem płonął tam budynek mieszkalny.
Pożar samochodu w Piotrkowie
W niedzielę tuż przed godziną 19 na placu T. Kościuszki doszło do pożaru samochodu osobowego.
Pożar w ZSCKU w Sulejowie
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 11.00.
Pożar nad piekarnią na Jerozolimskiej. 22 osoby ewakuowane z budynku
Do groźnego pożaru doszło w czwartek wieczorem (28.03). Ogień pojawił się w jednym z mieszkań w budynku przy ulicy Jerozolimskiej w Piotrkowie. W tym miejscu znajduje się także piekarnia. W akcji ratunkowej biorą udział 4 zastępy PSP w Piotrkowie oraz dwa zastępy OSP.
Dom całkowicie spłonął. Poparzona osoba w szpitalu
Najprawdopodobniej wady przewodu kominowego były przyczyną pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Szarbsko w gminie Aleksandrów. Całkowicie spłonął drewniany dom. W wyniku pożaru jedna osoba odniosła obrażenia.
05.11.2023 12:23
Pożar osobówki w lesie
Samochód osobowy zapalił się na drodze leśnej w okolicach Kłudzic w gminie Sulejów. W akcji gaśniczej brały udział trzy zastępy straży pożarnej.
Groźny pożar w Sulejowie. Ponad 30 strażaków w akcji
Do bardzo niebezpiecznego pożaru budynku gospodarczego doszło w piątkowe popołudnie w Sulejowie przy ulicy Górnej.
Ogień na A1 pod Piotrkowem
Na autostradzie A1 zaraz za węzłem Piotrków Południe spłonął samochód. W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał.
Pożar w wieżowcu. Dwie osoby nie żyją
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło we wtorek (04.04.2023) bardzo wczesnym rankiem w Tomaszowie Mazowieckim. W jednym z wieżowców na największym tomaszowskim osiedlu mieszkaniowym pojawił się ogień. Mimo interwencji kilku zastępów strażackich i kilkudziesięciu strażaków oraz innych służb ratunkowych, nie udało się uratować dwóch osób.
Policjanci ugasili pożar
Policjanci z Sulejowa podczas nocnego patrolu zauważyli gęsty dym wydobywający się z jednej z posesji. Mundurowi od razu zareagowali. Obudzili mieszkańców domu i rozpoczęli akcję gaśniczą przed przyjazdem strażaków. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat