Advertisement

Artykuły do tagu: WCK

Spotkanie integracyjne dla uchodźców w Wolborzu
Obywatele Ukrainy uciekający przed wojną do Polski, przyjeżdżają także do naszego regionu. Spotkanie integracyjne dla uchodźców przebywających na terenach gmin Wolbórz i Moszczenica, zorganizowano w sobotę w Wolborskim Centrum Kultury.
22.02.2022 10:07
Wieczór z teatrem w WCK
„Kobieta chce iść swoją drogą, a mężczyzna swoją” – ten cytat z „Pigmaliona” George'a Bernarda Shaw'a bardzo dobrze odzwierciedla to, co działo się na deskach sceny Wolborskiego Centrum Kultury.
Teatralna propozycja od Centrum Kultury
Każdy miłośnik teatru będzie mógł w sobotę (19.02.2022) przenieść się do świata sztuki. To za sprawą propozycji Wolborskiego Centrum Kultury, które zaprosiło na deski swojej sceny aktorów „Ale Teatru” z Domu Kultury w Koszęcinie.
Spotkanie z gwiazdą w Wolborzu
Krystyna Giżowska będzie gościem Wolborskiego Centrum Kultury. Artystka znana m.in. z utworu "Nie było ciebie tyle lat" zaprezentuje się publiczności z naszego regionu w niedzielę (13 lutego).
Kulturalna uczta dla mieszkańców regionu
W 2022 roku przypada jubileusz 50-lecia domu kultury w Wolborzu. W związku z tym planowany jest szereg imprez kulturalnych. Tylko w lutym odbędą się trzy wydarzenia, na które mieszkańcy regionu już teraz mogą rezerwować czas. Wśród nich jest koncert Krystyny Giżowskiej, znanej z przeboju "Przeżyłam z tobą tyle lat".
Dzień Dziecka w Wolborzu
Po wielu miesiącach izolacji z powodu pandemii, spotkanie dzieci i rodziców w sali widowiskowej Wolborskiego Centrum Kultury, a później w plenerze było wyjątkowym wydarzeniem. W Wolborzu Dzień Dziecka w tym roku świętowano wcześniej, bo w poniedziałek (31 maja).
Świąteczny kiosk w centrum Wolborza
Każdy kto szuka świątecznych inspiracji może już odwiedzać kiosk przy placu Jagiełły w Wolborzu. Znajdziemy tam m.in. ozdoby na święta czy figurki, dzięki którym mieszkanie nabierze bożonarodzeniowego blasku.
Piękny koncert w Wolborzu [wideo]
Wyjątkowy koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się we wtorkowy wieczór w Wolborskim Centrum Kultury. Koncert można było obejrzeć w domu.
Koncert niepodległościowy w Wolborskim Centrum Kultury [na żywo]
Centrum Kultury w Wolborzu zorganizował z okazji tegorocznego Święta Niepodległości niezwykły koncert Joanny Aleksandrowicz. Możecie śledzić go na żywo.
Old Spice Girls wystąpią w WCK
Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt. Porcję szczerego śmiechu zapewni spektakl kabaretowy OLD SPICE GIRLS, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska. Na wyjątkowy spektakl zapraszamy do WCK 25 października (początek o godz. 15.30, bilety po 10 zł).
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat