Advertisement

Artykuły do tagu: mężczyźni

Sierpniowy Męski Różaniec ulicami Piotrkowa
W sobotę 5 sierpnia 2023 r. po raz 53. na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego pojawił się Męski Różaniec. Tym razem udział w modlitwie wzięło około 60 osób.
Męski Różaniec po raz 51
W pierwszą sobotę czerwca (03.06.2023), odbędzie się kolejny - 51. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorzy podkreślają, że to wydarzenie już na stałe wpisało się w życie religijne Piotrkowa i jest okazją nie tylko do świadectwa wiary, lecz przede wszystkim do dzielenia się dobrami duchowymi ze społecznością miasta.
To już 4 lata wspólnej modlitwy
Kolejna edycja Męskiego Publicznego Różańca przejdzie ulicami Piotrkowa. Wydarzenie jest w mieście organizowane już od czterech lat, a w sobotę (04.03.2023) modlitewny przemarsz zostanie zorganizowany po raz 48.
Mężczyźni z różańcami przemaszerowali przez Piotrków
Już po raz 47. mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i okolic wzięli udział w Męskim Publicznym Różańcu. Tym razem drogę od kościoła Najświętszego Serca Jezusowego do parafii św. Jacka i św. Doroty przemierzyło ponad 50 mężczyzn.
Męski Różaniec przejdzie ulicami Piotrkowa
Pierwsza sobota lutego to okazja, by dołączyć do modlitewnego spotkania, w ramach Męskiego Publicznego Różańca. Będzie to już 47. edycja wydarzenia.
Męski Różaniec przejdzie ulicami Piotrkowa w pierwszą sobotę adwentu
W sobotę (03.12.2022) ulicami Piotrkowa po raz 45. przejdzie Męski Publiczny Różaniec. Grudniowa edycja wydarzenia związana jest również z obchodami 100-lecia Parafii pw. św. Jacka i św. Doroty – macierzystej parafii tej inicjatywy.
Za nami 42. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie
W sobotę (03.09.2022) ulicami Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 42 przeszedł Męski Publiczny Różaniec. W wydarzeniu wzięło udział ok. 50 mężczyzn. Jak co miesiąc piotrkowianie spotkali się o godz. 10:00 pod kościołem Najświętszego Serca Jezusowego. Wspólną modlitwę rozpoczęto od odczytania fragmentu Pisma Świętego oraz modlitwy do św. Michała Archanioła.
Po raz 40 spotkają się na modlitwie różańcowej
Jubileuszowa, 40. edycja Męskiego Publicznego Różańca przejdzie w sobotę (02.07.2022) przez piotrkowskie ulice. Organizatorzy zachęcają, by przyłączyć się do inicjatywy.
Będą się modlić ze zdwojoną siłą
Męski Publiczny Różaniec przejdzie ulicami Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 39. To znana już piotrkowianom akcja. W ten weekend wystartuje jednak także zupełnie nowa religijna inicjatywa. To Armia Małych Wojowników.
38. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim
Tradycyjnie, jak w każdą w pierwszą sobotę miesiąca, mężczyźni z Piotrkowa Trybunalskiego zapraszają do wspólnej modlitwy różańcowej. Uczestnicy kolejnej edycji Męskiego Publicznego Różańca spotkają się o 10.00 przy kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego (Al. Armii Krajowej 19), by wspólnie przejść ulicami miasta i zakończyć swoje spotkanie Eucharystią.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat