Advertisement

Artykuły do tagu: MPR

Motoryzacyjnie i muzycznie. Trwa Motofestyn w Moszczenicy
Motofestyn już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych w Moszczenicy. Jak zawsze przygotowano motoryzacyjne pokazy, koncerty oraz atrakcje dla najmłodszych uczestników. W ten weekend trwa 11. edycja tego wydarzenia.
Motofestyn już w ten weekend
Już w ten weekend w Moszczenicy odbędzie się jedenasta edycja Motofestynu. Organizatorzy tradycyjnie przygotowali mnóstwo atrakcji. Oprócz tych stricte motoryzacyjnych nie zabraknie także koncertów.
Tak bawiła się Grabica! [ZDJĘCIA i FILMY]
Tysiące osób bawiło się podczas tegorocznego Święta Gminy Grabica. Było kolorowo, wesoło i tanecznie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów z tegorocznej imprezy.
W Grabicy już świętują [ZDJĘCIA]
Niedziela to początek wiosennych imprez plenerowych w naszym regionie. Już tradycyjnie ten okres rozpoczyna Święto Gminy Grabica. Zabawa już trwa, a o godz. 18:00 wystąpi gwiazda imprezy – zespół After Party.
21.05.2023 13:23
Świętowali i pomagali
To była pierwsza taka inicjatywa w Piotrkowie. W sobotę przy parafii św. Jana Pawła II odbył się festyn parafialny. Impreza była połączona z akcją charytatywną na rzecz Oli Łągiewskiej.
„Będzie, będzie zabawa, będzie się działo!”. Gwiazdy na scenach Piotrkowa i regionu
Rozpoczniemy w Grabicy już w niedzielę, potem będzie Wola Krzysztoporska, Moszczenica, Wolbórz, Gorzkowice, Piotrków i Rozprza. W takiej kolejności, w poszczególnych miastach i gminach będziemy w tym roku bawić się na imprezach plenerowych. Szykuje się dobra zabawa przy świetnej muzyce.
Łódzkie wspiera kulturę - także w naszym regionie
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przyznał dofinansowania na organizację imprez i wydarzeń kulturalnych stowarzyszeniom z Piotrkowa i okolic. Przyznane dotacje pozwolą m.in. na zorganizowanie ogólnopolskiej imprezy Folk Festival przez stowarzyszenie Agrafa, a także Wojewódzkich zawodów Sikawek Konnych i Przenośnych, którego inicjatorami są członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygłowie.
Noc Muzeów już w sobotę. Co będzie działo się w Piotrkowie?
W najbliższą sobotę w całej Polsce odbędzie się kolejna edycja Nocy Muzeów. Z tej okazji specjalną ofertę dla zwiedzających przygotowała także piotrkowska placówka.
Grabica będzie świętować. Kogo zobaczymy na scenie?
Grabica jako pierwsza w regionie będzie w tym roku obchodziła święto gminy. Imprezę zaplanowano na 21 maja. Wiemy już także, kto w tym roku pojawi się na scenie.
Jubileuszowy Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie za nami
W sobotę 6 maja 2023 r. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł już po raz 50-ty Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie wzięło udział 70 mężczyzn.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat