Artykuły do tagu: modlitwa

63. Męski Różaniec przeszedł ulicami Piotrkowa 
1 czerwca 2024, zwyczajowo w pierwszą sobotę miesiąca, ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł Męski Różaniec. We wspólnej modlitwie wzięło udział ok. 50 mężczyzn.
Majowy Męski Różaniec ulicami Piotrkowa
W pierwszą sobotę miesiąca (04.05.2024), ulicami Piotrkowa po raz 62. przejdzie Męski Publiczny Różaniec. Organizatorzy zapraszają szczególnie ojców z synami.
Triduum Maryjne odbędzie się w Piotrkowie
W dniach 25-27 kwietnia, czyli od czwartku do soboty, ojcowie Bernardyni z klasztoru w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają wszystkich na spotkania rekolekcyjne w Sanktuarium Matki Bożej Piotrkowskiej.
61. Męski Publiczny Różaniec przeszedł ulicami Piotrkowa
W sobotę (06.04) ulicami Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 61. przeszedł Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie wzięło udział około 60 mężczyzn.
Piotrkowski Męski Różaniec w pierwszą sobotę kwietnia
Już w sobotę (06.04.2024) - jak zwykle w pierwszą sobotę miesiąca - ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie Męski Różaniec. Będzie to już 61. edycja wydarzenia, tym razem przypadająca w przeddzień Niedzieli Miłosierdzia Bożego.
Jubileuszowy 60. Męski Publiczny Różaniec ulicami Piotrkowa Trybunalskiego
Już po raz 60 mężczyźni z Piotrkowa Trybunalskiego wzięli udział w Męskim Publicznym Różańcu. W sobotę 2 marca 2024 r. grupa zamknęła piąty rok działalności, a we wspólnej modlitwie wzięło udział ponad 60 mężczyzn.
Jubileuszowy Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie
W pierwszą sobotę marca (02.03.2024) odbędzie się jubileuszowy 60. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim. Jedna z najstarszych tego typu grup w Polsce zamyka piąty rok nieprzerwanej działalności.
59. Męski Publiczny Różaniec za nami
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego po raz 59. przeszedł w sobotę (03.02.2024) Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie wzięło udział niemal 60 mężczyzn.
59. Męski Różaniec ulicami Piotrkowa Trybunalskiego
W pierwszą sobotę lutego (03.02.2024) ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie już po raz 59. Męski Różaniec. Tym razem wydarzenie odbędzie się bezpośredni po święcie Ofiarowania Pańskiego, zwanym zwyczajowo świętem Matki Bożej Gromnicznej. Organizatorzy zachęcają do przyłączania się, tym bardziej, że będzie to też Męski Różaniec u progu Wielkiego Postu 2024.
Z modlitwą weszli w nowy rok. Męski Różaniec w święto Trzech Króli
W sobotę 6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł 58. Męski Publiczny Różaniec. Tym razem we wspólnej modlitwie wzięło udział ponad 40 mężczyzn.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat