Advertisement

Artykuły do tagu: modlitwa

Jubileuszowy Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie za nami
W sobotę 6 maja 2023 r. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł już po raz 50-ty Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie wzięło udział 70 mężczyzn.
To już pięćdziesiąty raz
W najbliższą sobotę ulicami Piotrkowa przejdzie Męski Publiczny Różaniec. Tym razem spotkanie będzie miało także jubileuszowy charakter, ponieważ mężczyźni na ulicach miasta będą modlić się już po raz pięćdziesiąty.
Męski Publiczny Różaniec wraca w pierwszą sobotę kwietnia
Już po raz 49. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie Męski Publiczny Różaniec. W sobotę, 1 kwietnia 2023 r. po raz kolejny mężczyźni staną do wspólnej modlitwy, aby - jak zapowiadają - przyglądać się życiu i nauczaniu Jezusa poprzez tajemnice różańca.
Mężczyźni modlili się na ulicach miasta
Męski Publiczny Różaniec już po raz 48 przeszedł ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. Sobotnie wydarzenie domknęło już czwarty rok działalności tej modlitewnej inicjatywy.
To już 4 lata wspólnej modlitwy
Kolejna edycja Męskiego Publicznego Różańca przejdzie ulicami Piotrkowa. Wydarzenie jest w mieście organizowane już od czterech lat, a w sobotę (04.03.2023) modlitewny przemarsz zostanie zorganizowany po raz 48.
Mężczyźni z różańcami przemaszerowali przez Piotrków
Już po raz 47. mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i okolic wzięli udział w Męskim Publicznym Różańcu. Tym razem drogę od kościoła Najświętszego Serca Jezusowego do parafii św. Jacka i św. Doroty przemierzyło ponad 50 mężczyzn.
Męski Różaniec przejdzie ulicami Piotrkowa
Pierwsza sobota lutego to okazja, by dołączyć do modlitewnego spotkania, w ramach Męskiego Publicznego Różańca. Będzie to już 47. edycja wydarzenia.
Po raz pierwszy w tym roku uczestnicy Męskiego Publicznego Różańca przejdą ulicami Piotrkowa
Modlitewne spotkanie odbędzie się tradycyjnie w pierwszą sobotę miesiąca, która tym razem wypada 7 stycznia. Będzie to 46. odsłona tego przedsięwzięcia.
45. Męski Publiczny Różaniec ulicami Piotrkowa Trybunalskiego
W pierwszą sobotę adwentu, 3 grudnia, we wspólnej modlitwie wzięło udział niemal 60 mężczyzn. Wydarzenie wpisało się w obchodzony w tych dniach Jubileusz 100-lecia parafii pw. św. Jacka i św. Doroty.
Męski Różaniec przejdzie ulicami Piotrkowa w pierwszą sobotę adwentu
W sobotę (03.12.2022) ulicami Piotrkowa po raz 45. przejdzie Męski Publiczny Różaniec. Grudniowa edycja wydarzenia związana jest również z obchodami 100-lecia Parafii pw. św. Jacka i św. Doroty – macierzystej parafii tej inicjatywy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat