Artykuły do tagu: Lewica

Piotrkowska lewica pyta, co z Przemysłową
Remont w Gimnazjum nr 2 to niejedyna sprawa, o którą upomniała się piotrkowska lewica podczas poniedziałkowej konferencji prasowej. - Ulica Przemysłowa aż prosi się o remont – apelowali członkowie SLD.
Lewica: Remont gimnazjum się przedłuża!
Opóźnienie remontu II Gimnazjum, gigantyczne dziury na ulicy Przemysłowej, podwyżki cen wody i zmiany w Strefie Płatnego Parkowania - to tematy konferencji prasowej jaką zwołali radni lewicy.
Nie żyje Bogusław Jakubowski - znany piotrkowski działacz lewicy. Był przewodniczącym Stowarzyszenia „Lewica Piotrkowska”. Redagował także gazetkę o tej samej nazwie.
Dokąd zmierza piotrkowski SLD?
W wyborach zajęli piąte miejsce, za Platformą Obywatelską, PiS-em, Ruchem Poparcia Palikota i Polskim Stronnictwem Ludowym. Tak źle nie było od 20 lat. Także w Piotrkowie SLD ma powody do frustracji, bo trzecią kadencję samorządu jest w opozycji. Jaki los czeka lewicę?
O tym, czy piotrkowscy radni lewicy będą w grupie rajców popierających działania prezydenta Piotrkowa zdecydują najbliższe tygodnie - powiedziała Strefie Fm Ewa Ziółkowska - radna SLD i wiceprzewodnicząca rady miasta.
Piotrków: W Radzie Miasta nadal nie ma koalicji
Od wyborów samorządowych minęły już dwa miesiące, a w piotrkowskiej Radzie Miasta wciąż nie ma żadnej formalnej koalicji.
Piotrkowska Lewica: Zmarnowany ponad milion
Na placu pofranciszkańskim miała powstać nowa biblioteka. - Jak na razie jej nie ma i pewnie nie będzie, bo projekt na budowę traci ważność za niecały rok. Gołym okiem więc widać, że prawie 1,5 mln złotych wydanych na projekt z miejskiej kasy nie miało doprowadzić do powstania biblioteki, a jedynie zaspokoić ambicje prezydenta – przypomniała piotrkowska Lewica na wczorajszej konferencji prasowej.
Inauguracja kampanii: Lewica zwiera szeregi
Sojusz Lewicy Demokratycznej zainaugurował samorządową kampanię wyborczą. W piątek wieczorem w siedzibie ZNP przy ul. Sienkiewicza zaprezentowano sylwetki wszystkich kandydatów SLD w wyborach samorządowych.
Piotrkowska Lewica: Kiedy rozjadą nas TIR-y?
To temat kolejnej konferencji Lewicy, którą poseł Artur Ostrowski, radny Jan Dziemdziora (kandydat w wyborach na prezydenta Piotrkowa) i Tadeusz Karcz (kandydat w wyborach do Sejmiku Województwa Łódzkiego) zorganizowali w poniedziałek u zbiegu ulic Dmowskiego i Energetyków.
Lewica: Chcą kulturalnie ożywić Piotrków
Sztuki na wysokim poziomie artystycznym, które będzie można oglądać na piotrkowskiej scenie, więcej imprez dla młodzieży, dobra reklama i promocja Miejskiego Ośrodka Kultury oraz powrót do rozwiązań i ludzi zarządzających placówką. To - według piotrkowskiej Lewicy - przepis na ożywienie kulturalne Piotrkowa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat