Artykuły do tagu: Lewica

Konferencja Lewicy: Piotrków może wygrać
“Piotrków może wygrać” – to hasło kolejnej konferencja piotrkowskiej Lewicy, którą zorganizowano 27 września w okolicy basenu przy ul. Belzackiej. Mówiono o stanie i rozwoju obiektów sportowych naszego miasta.
Piotrkowska Lewica: Czas na wysokie loty
- Nie możemy zmarnować takiej szansy. Nie możemy dopuścić do tego, aby w miejscu piotrkowskiego lotniska powstały magazyny – apelowała w poniedziałek Lewica podczas zorganizowanej na terenie lotniska w Piotrkowie konferencji prasowej.
Lewica: Gdzie są „płuca Piotrkowa”?
Ogródek jordanowski, boisko do siatkówki, a także scena letnia przystosowana do koncertów – to, zdaniem piotrkowskiej lewicy, powinno znaleźć się w Parku Belzackim, który stał się miejscem kolejnej konferencji posła Artura Ostrowskiego. Tym razem było o „płucach Piotrkowa”.
Piotrków: Prezydencie, kup nam quady!
- Jeśli pan prezydent czy władze miasta nie są w stanie zagwarantować i wykonać odpowiednich robót, żeby wszystkie ulice w Piotrkowie Trybunalskim były w dobrym stanie, to niech każdemu kupi quad - pojazd wartości 30 tysięcy - albo niech po prostu ulice w Piotrkowie będą przejezdne i dostosowane do ruchu pojazdów osobowych – tak rozpoczął poniedziałkową konferencję prasową poseł ziemi piotrkowskiej Artur Ostrowski, który wraz z radnym Lewicy Janem Dziemdziorą zaprosił media i zainteresowanych mieszkańców miasta na ulicę Brzeźnicką.
W Piotrkowie mamy za mało stref Wi-Fi
Czy strefa bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu jest w Piotrkowie wystarczająco rozbudowana? Według posła Artura Ostrowskiego, oraz radnego Jana Dziemdziory - zdecydowanie nie.
85. rocznica zwycięstwa lewicy w Piotrkowie Trybunalskim. Z tej okazji w piątek o godzinie 18.00 w Domu Nauczyciela odbędzie się konferencja.
26.03.2010 13:14
Co złego, to na Wronią
W atmosferze wzajemnych oskarżeń i wyrzutów przebiegło spotkanie mieszkańców osiedla „Wronia” z władzami miasta w sprawie zmiany lokalizacji noclegowni dla bezdomnych w Piotrkowie.
Noclegownia przy Owocowej?
Upieranie się władz miasta przy lokalizacji noclegowni dla bezdomnych przy ul. Wroniej zalatuje oportunizmem urzędniczym i arogancją. Tak twierdzi piotrkowska lewica, która problemowi lokalizacji noclegowni poświęciła wtorkową konferencję prasową.
Złożenie doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez piotrkowskie Koło Weteranów Lewicy zapowiedział podczas konferencji prasowej wiceprzewodniczący Ogólnokrajowego Związku b. Żołnierzy Konspiracyjnego Wojska Polskiego.
06.11.2009 17:15
Kapitan Stanisław Sojczyński - dowódca Konspiracyjnego Wojska Polskiego ma zostać generałem. Ministerstwo Obrony Narodowej przesłało odpowiedni wniosek do Kancelarii Prezydenta, a Lech Kaczyński awansował pośmiertnie słynnego Warszyca na stopień generała brygady.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat