Artykuły do tagu: Lewica

Lider partii Razem spotka się z piotrkowianami
W sobotę 13 lutego Adrian Zandberg odwiedzi Piotrków Trybunalski. – Polacy nie są skazani na wybór mniejszego zła. My jesteśmy trzecią możliwością! – przekonuje polityk partii Razem.
Wybierają nowego szefa SLD
Trwają powszechne wybory przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Wybór zostanie dokonany w czasie zebrań ogólnych członków SLD w strukturach powiatowych partii czy miastach na prawach powiatu - w tym także w Piotrkowie.
Ciszej nad tą trumną, czyli o śmierci lewicy
Lewica traci tożsamość. Lewica umiera. Kto jej jeszcze potrzebuje, skoro Polacy podzielili się na zwolenników PO i PiS? Jaka przyszłość czeka Sojusz Lewicy Demokratycznej, również ten piotrkowski? - pytaliśmy w grudniu 2014 na łamach TT. Wykrakaliśmy. Okazuje się, że Polacy lewicy nie potrzebują. Pierwszy raz w historii III RP partia lewicowa nie znalazła się w Sejmie.
Chcemy likwidacji umów śmieciowych - powiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej poseł Artur Ostrowski wraz z kandydatami do Sejmu z ramienia Zjednoczonej Lewicy.
Lewica prezentuje listę i propozycje reform
Przy ulicy Rakowskiej w Piotrkowie odbyła się w sobotę konferencja prasowa, zwołana przez posła SLD Artura Ostrowskiego. Przedstawiono na niej ostateczny kształt list Zjednoczonej Lewicy w okręgu numer 10.
Zjednoczona Lewica kusiła na bazarku
Przedstawiciele Zjednoczonej Lewicy (SLD+TR+PPS+UP+Zieloni) na czele z posłem Sojuszu Lewicy Demokratycznej Arturem Ostrowskim w niedzielę zbierali podpisy pod listą poparcia dla koalicyjnego komitetu wyborczego na piotrkowskim targowisku przy ulicy Dmowskiego.
Lewica mówi, że JOW-y są złe
Zjednoczona Lewica (a konkretnie Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni) zorganizował w środę konferencję prasową pod hasłem "Stop JOW-om".
24.07.2015 17:22
Lewica ma dość
Członkowie SLD pozazdrościli dwóm najpopularniejszym ostatnio polskim globtroterkom i wzorem Ewy Kopacz i Beaty Szydło również postanowili wyruszyć na wycieczkę objazdową po Polsce. Już na samym początku oświadczyli jednak, że... mają dość.
Magdalena Ogórek: Polskie prawo należy napisać od nowa
Około 100 osób wzięło udział w spotkaniu z Magdaleną Ogórek, kandydatką Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach na urząd prezydenta RP. Konferencja odbyła się w czwartek (2 kwietnia) w Domu Nauczyciela w Piotrkowie.
Przedstawiciele SLD rozdawali kwiaty z okazji Dnia Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej z posłem Arturem Ostrowskim na czele rozdawali na piotrkowskich ulicach kwiaty.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat