Artykuły do tagu: Lewica

Brylski: Panie prezydencie, wyborcy idą po pana!
- Dziś ostatni dzień kampanii wyborczej. Chcemy podziękować wszystkim za dotychczasową pracę. Jednocześnie chciałbym zaapelować do obecnego prezydenta: wyborcy idą po pana! - mówił Bronisław Brylski (kandydat na prezydenta Piotrkowa) podczas konferencji prasowej, zorganizowanej przez SLD Lewica Razem.
Lewica przedstawiła kandydatów
W sobotę (25 października) w Domu Nauczyciela w Piotrkowie odbyła się Powiatowa Konwencja Wyborcza, podczas której Lewica zaprezentowała kandydatów na radnych.
Lewica przedstawiła kandydata na prezydenta Piotrkowa
Wieloletni radny, doświadczony samorządowiec, w Radzie Miasta pracuje już 16 lat - tak kandydata na prezydenta Piotrkowa koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD i Lewica Razem przedstawiła radna Ewa Ziółkowska podczas konferencji prasowej zorganizowanej dziś w parku im. ks. Poniatowskiego.
Lewica złożyła kwiaty przy tablicy Ireny Sendlerowej
W Międzynarodowy Dzień Walki z Faszyzmem i Antysemityzmem radny Rady Miasta Szymon Miazek z członkami Federacji Młodych Socjaldemokratów oraz Poseł na Sejm RP Artur Ostrowski złożyli wiązanki przy tablicy Ireny Sendlerowej.
Rozmawiali o Lewicy na UJK
W sobotę w Piotrkowie odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Szkice z dziejów lewicy” - Lewica a samorządność.
Lewica już szykuje się do wyborów
Już za nieco ponad rok odbędą się wybory samorządowe. Kto będzie rywalizował o fotel prezydenta Piotrkowa? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak poszczególne ugrupowania szykują już swoich kandydatów.
Jaki jest stan polskiej lewicy?
„Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie skur.....” - autorem tych słów jest Otto von Bismarck, a nad tym, czy miał rację zastanawiali się dziś uczestnicy debaty o stanie polskiej lewicy zorganizowanej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Piotrkowie.
„Niezbędnik pokazuje pomijaną historię”
Czym jest „Niezbędnik historyczny lewicy”? - o to piotrkowskiego posła SLD, Artura Ostrowskiego, w ostatnim programie „O tym się mówi” Strefy FM zapytał Marcin Cecotka.
Lewica maszerowała ulicami Piotrkowa
Kiedyś w pierwszomajowych pochodach szły tłumy, w tym roku - zaledwie kilkadziesiąt osób – przedstawicieli lewicy. Po przerwie tradycja wróciła jednak na ulice Piotrkowa.
Lewica maszerowała ulicami Piotrkowa
Kiedyś w pierwszomajowych pochodach szły tłumy, w tym roku - zaledwie kilkadziesiąt osób – przedstawicieli lewicy. Po przerwie tradycja wróciła jednak na ulice Piotrkowa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat