Artykuły do tagu: JacekSaryusz-Wolski

Debata o Europie w PE. Łódzki Europoseł traci komisje
Tym razem nie było bezpośredniej krytyki władz Polski, choć komentatorzy twierdzą, że jego wypowiedź dotyczyła również naszego kraju. Chodzi o szefa Komisji Europejskiej Jean Claude – Junkcera, który wygłosił w środę w PE doroczne orędzie o stanie Unii. Z kolei dwa dni wcześniej podczas tego samego posiedzenia Parlamentu Europejskiego Jacek Saryusz – Wolski, przedstawiciel naszego województwa stracił miejsce w dwóch ważnych komisjach.
Łódzki europoseł o wyborze Antoniego Tajaniego
Włoch Antonio Tajani – to nowy przewodniczący Parlamentu Europejskiego. Europarlamentarzyści PO liczą, że będzie on pozytywnie patrzył na Polskę, tym bardziej, że w PE poparli go także posłowie PiS.
„To czarny piątek. Smutny dzień dla wszystkich”
Tak wyniki referendum brytyjskiego skomentował Jacek Saryusz – Wolski, euro poseł z województwa łódzkiego.
Pośrednio polskie bezpieczeństwo jest zagrożone
- Polskie bezpieczeństwo bezpośrednio nie jest zagrożone, pośrednio tak – powiedział na antenie Radia Strefa FM europoseł PO Jacek Saryusz-Wolski. Jego zdaniem możliwych jest kilka scenariuszy rozwoju sytuacji na Ukrainie.
Wykład dr Jacka Saryusza - Wolskiego
"Polska w Unii Europejskiej" to tytuł wykładu deputowanego do parlamentu europejskiego dr Jacka Saryusza - Wolskiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat