Osoba ubezpieczona po zarejestrowaniu się w systemie ZIP z każdego komputera i o każdej porze ma teraz m. in. dostęp do informacji o wykonanych świadczeniach i zakupionych lekach. Projekt Zdrowotny Informator Pacjenta ruszył 1 lipca.
W ubiegłym tygodniu do redakcji „Tygodnia Trybunalskiego” zadzwonił pan Marek (nazwisko znane redakcji), który opowiedział, jak wyglądała jego przygoda ze Strażą Miejską podczas składania podpisu poparcia za przeprowadzeniem referendum odwołującego prezydenta Piotrkowa.
Ustawienia fotoradarów na ulicy Zalesickiej w Piotrkowie domaga się radny Ludomir Pencina.
Pies wtopiony w asfalt stał się znany w całej Polsce. Pisaliśmy, że przyczyną nieszczęśliwego zdarzenia była źle wykonana robota drogowa. Kilka dni temu Urząd Miasta w Piotrkowie potwierdził, że faktycznie tak było.
Prawdopodobnie pijany mężczyzna zakłócił zbieranie podpisów pod inicjatywą referendalną.
Budowa dwóch hangarów, remont budynku AZP i nowa zieleń – na piotrkowskim lotnisku ruszyły przygotowania do Fly Fest.
Podopieczni Środowiskowego Hufca Pracy w Piotrkowie zwyciężyli w Ogólnopolskim Konkursie Krótkometrażowych Filmów Komórkowych Młodzieży OHP „Ja żyję tu, Ty żyjesz tu”.
XIX Dni Radomska za nami...i wielu zapamięta je na długo. Rekord w liczbie osób jednocześnie tańczących Gangnam Style ustanawiany był podczas potężnej ulewy, która przeszła nad miastem. Wszystkim jednak dopisywały humory i mimo niespodzianek tłumy radomszczan bawiły się na święcie miasta.
Kolory brunatny, czerwony, pomarańczowy i biały zdominowały murale, jakie w ubiegłą sobotę, 22 czerwca wykonali w Bełchatowie uczestnicy projektu „Graffiti – sztuka miasta”.
Na piotrkowskim Cmentarzu Wojskowym powieszono tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej. Znajdują się na niej zdjęcia wszystkich, którzy lecieli prezydenckim samolotem. Jednak jedno zdjęcie różni się od pozostałych..