Advertisement

Artykuły do tagu: festyn

Festyn dla pogorzelców w Kozierogach
"Razem dla pogorzelców" - pod taka nazwą w Kozierogach w gminie Wola Krzysztoporska odbędzie się festyn charytatywny. W trakcie imprezy będą zbierane datki dla rodziny, której dobytek ucierpiał w pożarze.
Barcelona dla Patryka i rak znika - wielki charytatywny festyn już w niedzielę
Kilkadziesiąt firm, stowarzyszeń, instytucji, organizacji i osób fizyczny zebrało się, aby wspólnie zawalczyć o życie. O życie Patryka Wysmyka, który potrzebuje 2 milionów złotych na specjalistyczne leczenie w klinice w Barcelonie. Już w niedzielę na sulejowskiej Polance wszyscy ludzie dobrego serca zbierają się, aby pomóc nastolatkowi z Piotrkowa.
Lubień zaprasza na święto pieczonego ziemniaka
Parafialne Święto Pieczonego Ziemniaka odbędzie się w sobotę (10.09.2022) w Lubieniu (gm. Rozprza). To już czwarta edycja tej zainicjowanej przez mieszkańców imprezy. Wśród atrakcji znajdą się m.in. loteria fantowa, pokaz zabytkowych samochodów, czy impreza taneczna.
Wędrują po najdroższy lek świata
Tomasz Szczęśniewski wraz ze swoim przyjacielem Karolem Zdrojewskim, wędruje z Zakopanego na Hel. Cel tej pielgrzymki to rozpropagowanie zbiórki i zebranie pieniędzy na leczenie córki Zosi, która cierpi na SMA. Dziewczynka nie kwalifikuje się do refundacji, więc rodzice dziecka zmuszeni są dalej walczyć o pieniądze na Zolgensmę - najdroższy lek świata. W siedemnastym dniu wędrówki, dwaj przyjaciele dotarli do Piotrkowa.
Piknik
Na ulicy Słowackiego oraz w parku Jana Pawła II odbył się piknik rodzinny "Pożegnanie lata z radiem Strefa FM". Dla całych rodzin czekało mnóstwo atrakcji, a od godz. 17:00 zabawa przeniosła się do amfiteatru.
Profilaktyczny piknik w Czarnocinie
"Rodzinnie, zdrowo i bezpiecznie" - pod taki hasłem w Czarnocinie odbędzie się piknik rodzinny poświęcony profilaktyce. Organizatorami wydarzenia są sołtysi i rady sołeckie miejscowości Czarnocin.
Nowy plac zabaw w gminie Rozprza [ZDJĘCIA]
Gmina Rozprza ma nowy plac zabaw. Miejsce zabaw dla najmłodszych powstało w Magdalence, a z okazji oficjalnego otwarcia obiektu zorganizowano festyn rodzinny.
Niedzielny Fly Fest przyciągnął tłumy [MNÓSTWO ZDJĘĆ]
To były niezwykłe udane dwa dni na piotrkowskim lotnisku. Jubileuszowy Fly Fest przeszedł już do historii. Zobaczcie, jak bawiliśmy się podczas drugiego dnia pikniku lotniczego.
Chwile grozy na Fly Fest. Widz porwał samolot [ZDJĘCIA]
W Piotrkowie na lotnisku trwa jubileuszowy Fly Fest. Chwile grozy przeżyli widzowie, kiedy okazało się, że do samolotu wsiadł i wystartował przypadkowy widz.
Strażacy zapewnili zabawę na całego (zdjęcia)
Na strażacki festyn zaprosili okolicznych mieszkańców druhowie OSP w Srocku. Przygotowano wiele atrakcji: pokaz wozów i sprzętu pożarniczego oraz konkursy dla dzieci. Koło Gospodyń Wiejskich zachęcało zaś do skosztowania smakowitych przekąsek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat