Advertisement

Artykuły do tagu: Żelazna

Wkrótce więcej miejsc parkingowych
W najbliższych dniach zakończy się budowa parkingu przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Dmowskiego. Ten rejon miasta wzbogaci się o 24 nowe miejsca postojowe dla samochodów osobowych.
Citroen
Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek (31.07.2023) na ul. Żelaznej w Piotrkowie Trybunalskim. Kierowca samochodu marki Citroen zjechał z jezdni i zatrzymał się dopiero na słupku przy przejściu dla pieszych.
09.07.2023 09:14
Powstanie nowy parking
Jeszcze w tym roku osiedle Armii Krajowej w Piotrkowie wzbogaci się o nowe miejsca postojowe. Nowy parking dla samochodów osobowych powstanie przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Dmowskiego. Piotrkowski magistrat szuka wykonawcy tej inwestycji.
Groźne zderzenie na Żelaznej
Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na ulicy Żelaznej w Piotrkowie.
Dachowanie na Żelaznej. Kierowca był pijany (AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA)
Do groźnego zdarzenia doszło w czwartek, w późnych godzinach wieczornych, na ulicy Żelaznej w Piotrkowie.
Ścieżka i chodnik na Żelaznej prawie gotowe
Dobiega końca budowa chodnika wraz ze ścieżką rowerową wzdłuż ul. Żelaznej w Piotrkowie od wyremontowanej części przy rondzie „Bitwy Warszawskiej 1920” do skrzyżowania z ulicą A. Haeringa. Inwestycja ma być gotowa przed świętami Bożego Narodzenia.
20-latka potrącona na pasach w Piotrkowie, wypadek także w Ręcznie
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy (19.11.2021) poranek na ul. Żelaznej w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód osobowy potrącił tam młodą kobietę, która wskutek odniesionych obrażeń, trafiła do szpitala.
Nowy chodnik i ścieżka rowerowa przy Żelaznej
O ponad 400 metrowy odcinek ścieżki rowerowej i nowego chodnika wzbogaci się ul. Żelazna. Inwestycja będzie realizowana od wyremontowanej części przy rondzie Dmowskiego do skrzyżowania z ulicą Haeringa.
Rondo Bitwy Warszawskiej 1920. Jak Wam się podoba ta nazwa?
Od jesieni 2019 roku kierowcy mogą jeździć po nowym rondzie, które wybudowano u zbiegu ulic Dmowskiego, Żelazna, Górna i Armii Krajowej. Podczas najbliższej sesji Rady Miasta Piotrkowa (26.08) radni wezmą pod głosowanie uchwałę o nadaniu nazwy nowemu obiektowi drogowemu.
Wiata przystankowa wróci na Żelazną
Przy Żelaznej w Piotrkowie znów pojawi się wiata przystankowa. Przypomnijmy, że wcześniej została ona zdemontowana z powodu złego stanu technicznego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat