TERAZ1°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Batorego 10: Dzierżawa za 15 tysięcy miesięcznie ?

MonPaw
MonPaw wt., 30 września 2008 11:55
Ruszyła procedura związana z wydzierżawieniem obiektów przy ul. Batorego 10. Prezydent podpisał zarządzenie umożliwiające przeprowadzenie przetargu ustnego nieograniczonego.
W dokumencie, opublikowanym na stronach BIP, czynsz dzierżawny wynosi 183 000 złotych brutto rocznie (przyp. red.: Z całości zapisów jednoznacznie nie wynika czy jest to cena minimalna czy ostateczna).

W przeliczeniu na opłatę miesięczną koszt dzierżawy obiektów wyliczonych w zarządzeniu (m.in. budynek hali sportowej i hotelu) wyniesie 15 250 złotych brutto.

Dzierżawca zobligowany jest do wykończenia i adaptacji budynku w okresie 3 lat od podpisania umowy. Nieruchomość przeznaczona jest na cele sportowe, mieszkaniowe, kulturalno-oświatowe oraz związane z pomocą społeczną i opieką zdrowotną. Odstępstwo od tych dwóch zapisów umowy skutkuje jej natychmiastowym rozwiązaniem.

patrz całość zarządzenia

Podsumowanie

    Komentarze 4

    reklama

    Dla Ciebie

    1°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio